Uzo Aduba, Fargo'nun 4. sezonunun kadrosunda

Uzo Aduba, Fargo'nun 4. sezonunun kadrosunda
FX kanalının dizilerinden Fargo'nun hazırlıkları devam eden dördüncü sezonunun oyuncu kadrosuna Uzo Aduba da dahil oldu. 

Fargo'nun dördüncü sezonunun hikayesi 1950'de Kansas City'de geçecek. Göçmenlik ve asimilasyon temalı hikayenin merkezinde birisi İtalyan, diğeri Afro-Amerikan iki suçlu çetesi olacak. Aralarında kolay olmasa da bir barış anlaşması imzalayan taraflar, barışı pekiştirmek için en büyük oğullarını takas edecek. 

Ünlü komedyen Chris Rock çetelerden birinin başındaki ismi canlandıracak. Kendi oğlunu diğer çeteye veren karakter, düşmanının oğlunu kendi oğlu gibi yetiştirmeye başlayacak. Ancak sonrasında Kansas City mafyasının başındaki isim rutin bir ameliyatta hayatını kaybedince her şey değişecek. Orange is the New Black dizisiyle bilinen, rolüyle iki Emmy ödülü kazanan aktris, Zelmare Roulette isimli bir karakteri canlandıracak. Karakterin hapisten kaçmış ve Cannon ailesiyle güçlerini birleştirmiş acımasız birisi olduğu konuşuluyor.

Dördüncü sezonun kadrosunda Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Jessie Buckley, Salvatore Esposito, Andrew Bird, Jeremie Harris, Gaetano Bruno, Anji White, Francesco Acquaroli, E’myri Crutchfield ve Amber Midthunder da yer alıyor. Kanalın Legion dizisini de hazırlayan Noah Hawley, gelecek sezonda da showrunner, senarist ve yönetmen olarak görev alıyor. MGM Television ve FX Productions yapımcılığı üstlenecek; Joel & Ethan Coen, Warren Littlefield ve John Cameronise yürütücü yapımcı olarak yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER