A Discovery of Witches'in 2. sezon kadrosu genişliyor

A Discovery of Witches'in 2. sezon kadrosu genişliyor
Sky One kanalında ekrana gelen A Discovery of Witches'in hazırlıkları devam eden ikinci sezonunun kadrosu genişliyor. Kadroya son olarak James Purefoy, Steven Cree, Paul Rhys ve Sheila Hancock da dahil oldu. Ayrıca yeni sezondan ilk kare de yayınlandı.

Kadroya dahil olan Cree, amcası Matthew'u örnek olan vampir ve asker Gallowglass De Clermont'u canlandıracak. Purefoy, Lazarus Şovalyeleri'nin kurucusu, Congregation'ın kurucusu ve Matthew'un üvey babası Philippe De Clermont'u oynayacak. Rhys, 1590'da Londra'daki vampirlerin yöneticisi Andrew Hubbard'ı canlandıracak. Hancock ise yaşlı cadı Goody Alsop'u oynayacak.

Kadroya daha önce dahil olan Tom Hughes, gerçek hayattan oyun yazarı Christopher “Kit” Marlowe'a hayat verecek. İkinci sezonda yer alan isimlerin arasında Barbara Marten (Queen Elizabeth), Jacob Ifan (Benjamin Fuchs), Holly Aird (Francoise), Michael Lindall (Sir Walter Raleigh), Adam Sklar (Henry Percy), Joshua Pickering (Jack Blackfriars), Elaine Cassidy (Louise De Clermont), Victoria Yeates (Elizabeth Jackson / Water Witch), Adrian Rawlins (William Cecil), Lois Chimimba (Catherine Streeter/ Fire Witch), Amy McAllister (Marjorie Cooper/Earth Witch), Milo Twomey (Pierre) de bulunuyor.

İlk sezon bittiğinde Diana ve Matthew son olarak zamanda yolculuk yaparken görünmüşlerdi. Deborah Harkness'ın All Souls üçlemesinden uyarlanan dizinin gelecek sezonu 2020'de ekranda olacak. Sky One, Kasım 2018'de çift sezonluk onay verdiğini açıklayarak üçüncü sezonu şimdiden duyurdu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER