Terry O’Quinn, Emergence dizisinin kadrosuna dahil oldu

Terry O’Quinn, Emergence dizisinin kadrosuna dahil oldu

Lost dizisiyle bilinen, son dönemde Patriot ve Perpetual Grace, LTD dizileriyle ekrana gelen Terry O'Quinn'in yeni dizi projesi belli oldu. Aktör, ABC kanalının yeni draması Emergence'ın kadrosuna katıldı.

Dizide Allison Tolman'ın canlandırdığı polis müdürü gizemli bir kazadan kurtulan ama hiçbir şey hatırlamayan genç bir kızın bakımını üstleniyor. Soruşturma devam ettikçe içine çekildiği komplo hayal ettiğinden de büyük çıkıyor ve her şeyin merkezinde çocuğun kimliği yatıyor.

O'Quinn, büyük bir teknoloji şirketi olan Augur Industries'in başkanı Richard Kindred'ı canlandıracak. Richard, şirketini ve itibarını korumak için ne gerekiyorsa yapan, kendi çabalarıyla milyarder olmuş ama bu yolda arkasında profesyonel ve kişisel pek çok kurban bırakmış bir adam.

Emergence'ın kadrosunda Alexa Swinton, Owain Yeoman, Ashley Aufderheide, Robert Bailey Jr., Zabryna Guevara, Donald Faison ve Clancy Brown da bulunuyor. ABC Studios'un yapımcısı olduğu diziyi Michele Fazekas ve Tara Butters hazırlıyor. Dizi, 25 Eylül'de başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER