Mr. Mercedes'in üçüncü sezonundan ilk tanıtım geldi

Mr. Mercedes'in üçüncü sezonundan ilk tanıtım geldi
Stephen King'in yazdığı aynı isimli roman serisinden uyarlanan Mr. Mercedes dizisinin üçüncü sezondan ilk tanıtım geldi. Big Little Lies'ı da ekrana uyarlayan David E. Kelley'in hazırladığı dizi 10 Eylül'de başlıyor ve bir kez daha 10 bölüm sürecek. 

Brendan Gleeson'ın başrode yer aldığı Mr. Mercedes'in yeni sezonunda Lou'nun Brady'nin öldürmesiyle başlayan cinayet davası konu alınacak. Brady gitmiş olsa da işlediği suçların etkisi devam etmektedir. Ayrıca tanınmış yazarlardan Jonathan Rothstein (Bruce Dern) öldürüldüğünde Hodges, Holly, Jerome ve yerel polis katilin peşine düşecek.

Sezondaki yeni karakterlerden Morris Bellamy (Gabriel Ebert) zeki ve iyi eğitimli orta sınıftan bir adam. Kuzu görünümlü bir kurt olan karakter, gençken ünlü bir yazar olma hayallerine sahip hırslı bir adam olsa da nihayetinde Ohio'da heyecanı daha az bir hayata sahip olmuş. Rothstein onun favori yazarlarından birisi. Peter Saubers (Rarmian Newton) 16 yaşında bir lise öğrencisi. Akıllı ve ev hayatında mutlu görünen Peter'ın hayatı babası Mr. Mercedes nedeniyle sakat kalınca değişiyor.

Glynn Turman Yargıç Bernard Raines'i canlandıracak. Karakter, Lou Linklatter'ın bu sezon görülecek davasına bakacak. Natalie Paul, Lou'nun davasıyla ilgilenen savcı Sarah Pace'e; Brett Gelman (Fleabag) ise Lou'yu savunan avukat Roland Finklestein'e hayat verecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER