Love, Simon'ın dizi uyarlamasının başrolü belli oldu

Love, Simon'ın dizi uyarlamasının başrolü belli oldu
Becky Albertalli'nin romanından uyarlanarak sinemaya gelen Love, Simon'ın dizi uyarlamasının hazırlandığını Nisan ayında duyurmuştuk. Uyarlamanın başrolünü Michael Cimino'nun (Annabelle Comes Home) üstlendiği açıklandı.

Yeni dizi, Disney'in açmaya hazırlandığı online yayın platformu Disney+ için hazırlanıyor. Ancak proje kitabın veya filmin direkt uyarlaması olmayacak. Aynı dünyada geçen benzer bir yapım olarak ekrana gelecek. 2017'de vizyona gelen film ve Albertalli'nin "Simon vs the Homosapien Agenda" isimli romanı eşcinsel bir ergeni merkezine oturtan romantizm odaklı bir yapım. Filmde ana karakteri Nick Robinson canlandırdı.

Cimino yeni dizide Creekwood Lisesi'nde okumaya başlayan, yeni bir şehre alışmaya çalışan, evle ve kendi cinselliğiyle ilgili yaşadığı zorluklar olan Victor karakterini canlandıracak. Kadrodaki isimlerden Ana Ortiz, Victor'ın annesi Isobel'i; James Martinez babası Armando'yu; Isabella Ferreira kız kardeşi Mia'yı; Bebe Wood Mia'nın yakın arkadaşı Lake'i; George Sear Victor'ın güvenilir ve yakışıklı sınıf arkadaşı Benji'yi; Anthony Turpel yeni komşusu Felix'i ve Mason Gooding ise lisenin ukala sporcusu Andrew'u canlandıracak.

Çekimlerin bu ay bitmeden Los Angeles'ta başlaması ve 2020'de ekrana gelmesi planlanıyor. Nick Robinson, dış ses olarak diziye dahil oldu ama ekran önünde yer alıp almayacağı henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER