Netflix'in yeni suç draması Criminal 20 Eylül'de başlıyor

Netflix'in yeni suç draması Criminal 20 Eylül'de başlıyor
Netflix'in yeni suç draması Criminal'ın yayın tarihi belli oldu. Dizinin sezonu 20 Eylül'de ekranda olacak.  

Sezonu 12 bölüm sürecek dizinin her üç bölümü bir ülkede geçecek ve her bölümde bu dört ülkede işlenen çeşitli suçlar anlatılacak: Fransa, İspanya, Almanya, Birleşik Krallık. Bölümler sorgu odaklı ilerleyecek ve polis memuru ile şüpheli arasındaki kedi fare oyunu işlenecek. Kadroda yer alan isimler şöyle:

Birleşik Krallık: Nicholas Pinnock (For Life), David Tennant (Doctor Who), Hayley Atwell (Agent Carter), Katherine Kelly Lee Ingleby (Cheat), Mark Stanley, Rochenda Sandall, Shubham Saraf, Youssef Kerkour ve Clare-Hope Ashitey.

Fransa: Margot Bancilhon, Laurent Lucas, Stéphane Jobert, Anne Azoulay, Mhamed Arezki, Nathalie Baye, Jérémie Renier ve Sara Giraudeau.

Almanya: Eva Meckbach, Sylvester Groth, Florence Kasumba, Christian Kuchenbuch, Jonathan Berlin, Peter Kurth, Christian Berkel, Deniz Arora ve Nina Hoss.

İspanya: Jorge Bosch, José Ángel Egido, Nuria Mencía, Daniel Chamorro, María Morales, Javi Coll, Milo Taboada, Carmen Machi, Inma Cuesta, Eduard Fernández, Emma Suárez ve Álvaro Cervantes.

Bölümler ülkelerin yerel diline uygun olarak hazırlandı ve o ülkedeki bir yönetmen tarafından yönetildi. George Kay (Killing Eve) ve Jim Field Smith (She’s Out Of My League) showrunner olarak görev aldılar. Ayrıca Birleşik Krallık'ta geçecek bölümlerin senaryosunu da kaleme aldılar. Bölümlerin hepsi Netflix'in Madrid'teki prodüksiyon merkezi Ciudad de la Tele'de çekildi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER