Universal yapımı Dr. Death uyarlamasının hazırlıklarına başlandı

Universal yapımı Dr. Death uyarlamasının hazırlıklarına başlandı
Universal Content Productions (UCP), Dr. Death uyarlaması için hazırlıklara başladı. Aynı podcast serisinden uyarlanacak projenin başrollerini Jamie Dornan, Alec Baldwin ve Christian Slater üstlendi.

Dizi, Christopher Duntsch (Dornan) adlı bir doktorun gerçek hikayesine dayanıyor. Geliştirdiği nörocerrahi projesiyle yıldızı parlayan, Dallas tıp camiasında yükselen bir doktor olan Christopher'ın hastaları son dönemde karmaşık ama rutin operasyonlar için ona gittiğinde ya feç kalmakta ya da ölmektedir. Kurbanlarının sayısı arttıkça iki meslektaşı ve genç bir savcı onu durdurmak için işe koyulur.

Baldwin, sinir cerrahı Robert Henderson’ı canlandıracak. Robert, sakin, temkinli ve sistematik çalışan bir cerrah. Slater’ın canlandıracağı kalp-damar cerrahı Randall Kirby ise atılgan, sisteme karşı ve dürtüleriyle hareket eden bir adam. Robert ve Randall zıt kişiler olsalar da aynı amaç için iş birliği yapıyorlar.

Projede UCP'ye Wondery stüdyosu eşlik edecek. Stüdyo, daha önce podcast uyarlamaları Dirty John'u ve Homecoming'i de üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER