Paramount Network'ten iki yeni dizi geliyor: Coyotte & Sexy Beast

Paramount Network'ten iki yeni dizi geliyor: Coyotte & Sexy Beast
A.B.D.'nin kablolu kanallarından Paramount Network'ten iki yeni dizi geliyor.

* Coyote: 

Michael Chicklis'in başrolünde olduğu dramanın sezonu 10 bölüm sürecek. David Graziano showrunner ve senarist olarak görev alacak. Michael Carnes ve Josh Gilbert senaryoda kendisine eşlik ederken MacLaren Entertainment, Dark Horse Entertainment ve Sony Pictures Television ise yapımcılığı üstlendi.

Chiklis'in canlandırdığı Ben Clemens, 32 yıldır sınır devriyesinde çalışan ve kariyerini Amerika'nın dışında tutmakla harcadığı kişilerle çalışmak durumunda kalan birini oynayacak. Ben, duvarın diğer tarafındaki hayatla yüzleştiğinde konunun düşündüğü kadar siyah ve beyaz olmadığını fark edecek; sahip olduğu ideoloji ve sadakat konusunda zorluklar yaşayacak.

* Sexy Beast:

2000 yapımı aynı isimli filmin dizi versiyonu olarak ekrana gelecek. Sezonu 10 bölüm sürecek projenin hikayesi filmin öncesinde ve 1990'ların Londra'sında geçecek. Filmdeki karakterlerden Gal Dove (Ray Winstone), Don Love (Ben Kingsley), Teddy Bass (Ian McShane) ve DeeDee'nin (Amanda Redman) hikayesi anlatılacak.

Sexy Beast'i TV için Michael Caleo (The Sopranos, Ironside) uyarlıyor. Karyn Kusama (Destroyer, Halt and Catch Fire) bölümlerin yönetmenliğini; Kusana'nın şirketi Familystyle, Paramount Television ve Anonymous Content ise yapımcılığı üstlendi.

Sexy Beast'te Gal Dove, Londra'nın yer altı dünyası tarafından gözü boyanan zeki bir hırsız. Filmde gangter Don Love, suç dehası Teddy Bass ve Gal'ın porno yıldızı eşi DeeDee ile arasındaki ilişkiler yumağı anlatılıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER