Netflix'ten iki yeni dizi geliyor: Tiny Pretty Things & The Big Show Show

Netflix'ten iki yeni dizi geliyor: Tiny Pretty Things & The Big Show Show
Netflix'ten yakın zaman öncesinde iki yeni dizi duyurusu daha geldi.

* Tiny Pretty Things: Dhonielle Clayton'ın ve Sona Charaipotra'nın kaleme aldığı 2016'da piyasaya çıkan gençlik romanı dizi oluyor. Roman, elit bir bale akademisinin karanlık yüzünü anlatacak. Jess Salgueiro başrolü üstlendi.

Salguerio'nun canlandıracağı Isabel akademide meydana gelen bir kazanın gizemini araştıran ve gerçeğin peşine düşen, Afganistan'da görev yapmış bir polis. Aktris, son dönemde The Boys ve Letterkenny dizileriyle ekrana geldi ve The Expanse'in ekrana gelecek yeni sezonunda da oynadı.

* The Big Show Show: Amerikan güreşinin yıldızlarından Big Show'un başrolünü üstlendiği bir komedi dizisi. Sezonu 10 bölüm sürecek. Kadroda Allison Munn (Nicky, Ricky, Dicky and Dawn), Reylynn Caster (American Housewife), Juliet Donenfeld (Pete the Cat) ve Lily Brooks O’Briant (The Tick) da yer alıyor.

Yapımcıları arasında WWE Studios'un da bulunduğu projenin çekimleri bu hafta içinde başlayacak. Dizide Amerikan güreşinin emekli olmuş ünlü yıldızı Big Show, genç kızı kendisiyle yaşamaya gelip de eşi ve diğer iki kızına katılınca kendisini sayıca ve zeka bakımından azınlıkta hissedecek. Artık dikkat merkezi kendisi değildir.

Josh Bycel (Happy Endings) ve Jason Berger (LA to Vegas) dizinin yapımcısı ve senaristi olarak görev alacak. Asıl ismi Paul Wight olan Big Show, daha önce Happy! ve Van Helsing dizilerinde de yer aldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER