Netflix'in Octavia Spencer'lı yeni dizisi Madam C.J. Walker'ın kadrosu genişliyor

Netflix'in Octavia Spencer'lı yeni dizisi Madam C.J. Walker'ın kadrosu genişliyor
Oscar ödüllü ünlü oyuncu Octavia Spencer'ın başrolünü üstlendiği yeni Netflix dizisi Madam CJ Walker'ın kadrosu genişliyor. Kadroya Tiffany Haddish, Carmen Ejogo, Blair Underwood, Garrett Morris ve Kevin Carroll da dahil oldu.

Lebron James'in de yapımcılarından olduğu mini dizinin sezonu dört bölüm sürecek ve ismini aldığı Madam C.J. Walker'ın hayatını anlatacak. Senaryosunu Nicole Asher'ın yazacağı yeni dizi, A’Lelia Bundles'ın yazdığı On Her Own Ground kitabından uyarlanıyor. Kitabın haklarını 2016'da alan Zero Gravity de yapımcılar arasında yer alacak.

Gerçek ismi Sarah Breedlove olan Madam C.J. Walker, kendi servetini elde eden ilk siyahi kadın milyarder olarak biliniyor. Çamaşırcı olarak çalışırken siyahlara yönelik saç bakım ürünleri satmaya başlayan girişimcinin evlilikleri, aile hayatı, işinde ve özel hayatında karşılaştığı zorluklar anlatılacak.

Kadrodaki yeni isimlerden Haddish, Breedlove'un ilk eşinden kızı Lelia'yı canlandıracak. Bekar ve çalışkan bir anne tarafında yetiştirilen Lelia, sorumsuz John Robinson'la evlenmiş ve kendisini sık sık kocasını savunurken buluyor.

Ejogo (True Detective, Selma), Sarah'ın eski arkadaşı Addie'yi canlandıracak. Addie de Sarah gibi saç tasarımı üzerine çalışan bir iş kadını ve haliyle en büyük rakibi. Underwood (When They See Us),  Sarah'nın kocası Chares James Walker'ı canlandıracak. Eşinin işini destekleyen James, yürütmesinde ona yardım ediyor ama aynı zamanda işin getirdiği stres nedeniyle onunla ilgili endişeleniyor.

Morris (2 Broke Girls), CJ'in eskiden köle olan babası Cleophus'u canlandıracak. Kızıyla ve damadıyla yaşamaya gelen Cleophus da yeni işinde kızına destek oluyor. 

Carroll (Snowfall, The Leftovers) ise patentler üzerine uzman Ransom'ı oynayacak. Ransom, avukatlığını üstlenerek Sarah'a işini korumasında yardım ediyor.

Octavia Spencer, Apple'ın Are You Sleeping dizisinde de yer almaya hazırlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER