The Walking Dead'in ikinci uzantısının erkek başrolü Nico Tortorella oldu

The Walking Dead'in ikinci uzantısının erkek başrolü Nico Tortorella oldu
AMC'nin ikinci The Walking Dead uzantısının erkek başrolü belli oldu. Younger dizisiyle şu sıralar ekranda olan Nico Tortorella (The Following) kadroya katıldı.

Henüz ismi belli olmayan dizinin çekimleri devam ediyor ve 2020 baharında ekranda olacak. İlk sezon 10 bölüm sürecek, merkezinde iki genç kadın yer alacak. Böylece kıyamet döneminde reşit olan ilk neslin hikayesi anlatılacak. Neslin bazıları iyi, bazılarıyla kötü kimlikleriyle öne çıkacak ama nihayetinde yeni dünyada hepsinin hayatı sonsuza dek değişecek. 

Aktörün karakteri Felix, sözünün eri ve onurlu bir adam olarak tanıtılıyor. Karakter, diğerlerinin güvenliği için gerektiğinde savaşmaktan korkmayan da birisi. Yeni diziyi The Walking Dead'de yapımcılık ve senaristlik yapan Scott M. Gimple–Matthew Negrete ikilisi hazırlıyor. Negrete showrunner olarak görev alırken Jordan Vogt-Roberts (You’re the Worst, Kong: Skull Island) ise yönetmenliği üstlendi.

Kadroda yer alan isimler diğer şöyle: Aliyah Royale (Iris) , Annet Mahendru (Huck), Alexa Mansour (Hope), Nicolas Cantu (Elton) ve Hal Cumpston (Silas). Oyuncuların karakterleri hakkında henüz bilgi verilmiş değil. Yayınlanan teaser video kadroyu tanıtıyor ve daha önce görülmemişi vaat ediyor.

The Walking Dead ise yeni sezonuna 6 Ekim'de başlayacak. Deadline'ın haberine göe Tortorella'nun uzantı dizinin kadrosuna dahil olması Younger'daki rolü için sorun olmayacak ve yeni sezon için onay alan dizinin kadrosunda yer almaya da devam edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER