Black Lightning dizisi de Crisis on Infinite Earths'e dahil oldu

Black Lightning dizisi de Crisis on Infinite Earths'e dahil oldu
The CW'nun "Crisis on Infinite Earths" bölümleri daha da genişledi. Kanalın DC Comics dizilerinin beş bölüm sürecek ortak bölümlerinde Black Lightning de yer alacak.

DC evrenine dahil olmadan ikinci sezonunu tamamlayan dizinin ana karakteri Jefferson Pierce, bölümlere uğrayarak ekibe yardımcı olacak. Pierce'ın diziye dahil oluşunun detayları henüz bilinmiyor, ancak geçtiğimiz sezon Batwoman'ın ortaya çıkışı ve ekibe yardımcı olması gibi daha geri planda bir rol olması bekleniyor.

The CW, Black Lightning'in prömiyerini iki hafta geriye alarak 7 Ekim'e çektiğini duyurduktan sonra yayınlanacak beş bölümün sırasını ve tarihlerini de duyurdu. 

Buna göre:

Supergirl: 8 Aralık
Batwoman: 9 Aralık
The Flash: 10 Aralık
Arrow: 14 Ocak
DC’s Legends of Tomorrow: 14 Ocak

Crisis on Infinite Earths bölümleri aynı zamanda Bruce Wayne'i de konuk edecek. Kevin Conroy'un "gelecekteki Bruce Wayne" olarak görüneceği açıklandı. Burt Ward ise henüz açıklanmayan bir rolle görünecek.

Bölümlerde yer alacağı bilinen isimlerin arasında LaMonica Garrett (The Monitor), Tyler Hoechlin (Superman) ve Elizabeth Tulloch (Lois Lane) da yer alıyor. Jon Cryer, Lex Luthor olarak ekrana gelecek ve Brandon Routh, Superman'in bilinen versiyonlarından Kingdom Come'ı canlandıracak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER