Shameless, 10. sezonuyla 3 Kasım'da ekrana geri dönüyor

Shameless, 10. sezonuyla 3 Kasım'da ekrana geri dönüyor
Showtime, üç dizinin yeni sezonlarının başlama tarihini açıkladı.

Kanalın en uzun süren dizisi Shameless, 10. sezonuyla 3 Kasım'da yeniden ekranda olacak. Emmy Rossum'suz yoluna devam edecek olan dizide Frank, bacağındaki ağrıyı olabildiğince fazla reçeteli ilaç almak için kullanırken eski bir arkadaşa rastlayacak. Debbie, Fiona'nın yokluğunda evin reisi olurken Lip, Tami'yle olan ilişkisini yönetmeye çalışacak. Carl'ın askeri okul sonrası ne yapacağına karar vermesi gerekecek. Liam, siyahilerin kültürüyle ilgili V sponsorluğunda daha fazla bilgi öğrenmele meşgulken Kev kendisini yeni bir kimlik krizinin içinde bulacak. Ian ve Mickey ise hapishanede sevgili ve hücre arkadaşı olarak ekrana gelecek.

Ray Donovan, yedinci sezonuyla 17 Kasım'da ekrana dönecek. Ray, ailesinin olmasını istediği adam olmak için çabalarken Dr. Amiot'tan yardım alacak. Ancak eski Ray'i gerektiren tehlikelerin ortaya çıkması yetmezmiş gibi belediye başkanı ve gerçeğin peşine düşen bir polis memuru nedeniyle müşterilernin işini halletmekle kendisini düzeltmek arasında kalacak.  

Jim Carrey'li Kidding dizisinin ikinci sezonu da 3 Kasım'da başlayacak. Gelecek sezonuna Ariana Grande'yi konuk edecek Kidding'de 30 yılın ardından ilk kez televizyon şovu yayında olmayan Jeff, çocuklarla iletişim kurmak için farklı yolların peşine düşecek. Yayın tarihiyle birlikte ikinci sezonun ilk tanıtımı da geldi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER