Chris Messina, The Sinner'ın 3. sezonunun kadrosuna dahil oldu

Chris Messina, The Sinner'ın 3. sezonunun kadrosuna dahil oldu
USA Network kanalının dizilerinden The Sinner'ın üçüncü sezon hazırlıkları devam ediyor. Matt Bomer'ın başrolde yer aldığı sezonun kadrosuna Chris Messina da dahil oldu. Kariyerinde The Mindy Project, The Newsroom ve Damages gibi diziler bulunan aktör, son olarak Sharp Objects dizisiyle ekrana geldi.

Antoloji özelliğindeki suç dramasının ilk iki sezonunda Dedektif Harry Ambrose karakterini canlandıran Bill Pullman da gelecek sezonda da rol alacak. Yeni sezonda bir trafik kazasını araştırmak için rutin bir araştırmaya girişen Ambrose, kendisini kariyerinin en tehlikeli ve rahatsız edici davasının içinde bulacak. Sezonun hikayesi New York'ta geçecek. Bomer, kazanın yaşandığı bölgede yaşayan ve kaza sonrası desteği Ambrose'da arayan Jamie adında bir babayı oynayacak. Messina ise Jamie'in üniversiteden arkadaşı Nick Haas'ı oynayacak. Sürpriz bir ziyaret ikisinin hayatını da değiştirecek.

İlk sezonunda Jessica Biel'ın ikincisinde Carrie Coon'un başrolünde yer aldığı The Sinner'ın üçüncü sezonunda Derek Simonds showrunner, Biel ise yürütücü yapımcı olarak yer almaya devam edecek. Üçüncü sezonun başlama tarihi henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER