Pacific Rim, animasyon dizi olarak Netflix'e geliyor

Pacific Rim, animasyon dizi olarak Netflix'e geliyor
Pacific  Rim film serisi animasyon dizi olarak Netflix'e geliyor. Platformdan diziye iki sezonluk onay çıktı. İlk sezon gelecek yıl ekranda olacak.

2013 yılında Guillermo del Toro’nun yönetmenliğinde vizyona gelen Pacific Rim, 2018 'de bu sefer Steven S. DeKnight yönetmenliğinde ikinci filmiyle vizyona döndü. İkinci filmin gişede bekleneni verememesi nedeniyle üçüncü film beklenmezken animasyon dizi haberi gelmiş oldu.

Anime diziyi filmlerin de yapım şirketi olan Legendary Entertainment ve Japon anime stüdyosu Polygon Pictures hazırlayacak. Craig Kyle ve Greg Johnson (Thor: Ragnarok, X-Men: Evolution), dizinin yürütücü yapımcıları olarak görev alacak.

Pacific Rim filmlerinin hikayesi yakın gelecekte geçiyor. Kaiju isimli dev canavarlar Pasifik Okyanusu'nun en derin yerindeki iki tektonik levha arasında oluşan yarıkta ortaya çıkan boyutlar arası geçitten dünyamıza gelir. İnsanlar onların saldırılarını durdurmak için uğraşırken iki pilot, kullandıkları Jaeger isimli dev robotlarla bu mücadeleye katılıyorlar. 

Anime dizide ise kayıp ailelerini bulmak için uğraşan ve yollarına terk edilmiş bir Jaeger makinesi çıkan iki kardeşin hikayesi anlatılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER