You dizisinin uyarlandığı serinin ikinci kitabı "Biz" gelecek ay raflarda!

You dizisinin uyarlandığı serinin ikinci kitabı
Joe Goldberg geri dönüyor. Ama Netflix'ten önce raflardaki yerini alacak.

İlk sezonuyla büyük sükse yapan ve ikinci sezonunun hazırlıkları devam eden You dizisinin uyarlandığı roman serisinin ikinci kitabı ülkedemizde de yayımlanıyor. Orijinal ismi "Hidden Bodies" olan roman, Epsilon Yayınevi tarafından "Biz" ismiyle piyasaya sürülecek. Kitap şimdiden ön siparişe açıldı.

Caroline Kepnes'in kaleme aldığı roman serisinden uyarlanan dizinin başrolünde Penn Badgley yer alıyor. You'nun yeni sezonu yıl bitmeden Netflix ekranlarında olacak. Yeni sezonun kadın başrolü Haunting of Hill House dizisinde canlandırdığı Nell karakteriyle tanınan Victoria Pedretti.

"Biz" romanının kapak yazısı:

Aşk için yaptıklarında sınır tanımayan Joe Goldberg’ün işlediği cinayetler, güçlü hislerinin en büyük kanıtıydı. Joe şimdi geçmişini arkasında bırakıyor; batıya, ikinci şansların şehri Los Angeles’a gidiyor.

BEKLİYOR. İZLİYOR. TAKİP EDİYOR.

Joe, Hollywood’da yeni bir hayata başlamak isteyen diğer insanların arasına kolayca karışır. Bir kitapçıda iş bulur, avokado salatası yer ve güzel gazeteci komşusuyla takılır. Ancak herkesin kendini yıldız sandığı bu yerde Joe sürekli tedirgindir, çünkü yakasını bir şekilde sıyırdığı cinayetlerden aslında kurtulamadığının farkındadır. İşlediği korkunç suçlar, en çok istediği şeyle arasındaki tek engeldir: GERÇEK AŞK.

Sırlarını saklayamayacağı bir noktaya varan Joe sonsuza kadar beraber olmak istediği kadına zarar vermemek için elinden geleni yapacaktır. Ne var ki gerçekler ortaya çıktığında çok az seçim şansı olacaktır…

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER