NBC'nin iptal ettiği A.P. Bio ekranlara geri dönüyor

NBC'nin iptal ettiği A.P. Bio ekranlara geri dönüyor
NBC'nin ikinci sezonunun ardından iptal ettiği A.P. Bio dizisi geri dönüyor. Üstelik fazla uzağa da gitmiyor. NBCUniversal'ın hazırlıklarına devam ettiği yeni online yayın platformu A.P. Bio'yu sahiplendi, komedi dizisine üçüncü sezon onayı verdi. 2020'nin başlarında henüz ismi belli olmayan platformda yayınlanacak.

A.P. Bio'da Glenn Howerton'un canlandırdığı Felsefe profesörü Jack Griffin, hayalindeki işi kaybetikten sonra lisede Biyoloji öğretmenliği yapmaya başlar. Öğretmenliğe başlamasıyla birlikte sınıfındaki zeki çocukları kendisine yanlış yapanlardan intikam almak için bir araya getirir. Seth Meyers ve Lorne Michaels'ın da yapımcı kadrosunda olduğu dizide okulun müdürünü Patton Oswalt canlandırıyor, Lyric Lewis, Mary Sohn ve Jean Villepique ise Jack karakterinin öğretmen iş arkadaşları olarak ekrana geliyor.

TV reytinglerinin aksine dijitaldeki izlenme oranının daha iyi olduğu belirtilen A.P. Bio'nun yapımcısı Universal TV, geri dönüş haberi nedeniyle oyuncularla yeniden görüşmeye başlayacak. A.P. Bio, iptal olduktan sonra aynı kurumun çatısı altındaki dijital bir servis tarafından diriltilen ilk ulusal kanal komedisi oldu.

NBCUniversal'ın yeni platformunda Emmy Rossum'un başrolünde olduğu yeni dizi Angelyne de yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER