Fargo'nun 4. sezon oyuncu kadrosu belli oldu!

Fargo'nun 4. sezon oyuncu kadrosu belli oldu!
FX kanalının dizilerinden Fargo'nun merakla beklenen dördüncü sezonunun oyuncu kadrosu belli oldu.

Ünlü komedyen Chris Rock, antoloji türündeki projede başrolde yer aldığı diziye Jack Huston (Boardwalk Empire), Jason Schwartzman (Funny People), Ben Whishaw (Paddington 1 & 2), Jessie Buckley (Beast), Salvatore Esposito (Gomorrah), Andrew Bird (Baskets), Jeremie Harris (Legion), Gaetano Bruno (La porta rossa), Anji White (The Chi), Francesco Acquaroli (Dogman, Diaz – Don’t Clean Up This Blood), E’myri Crutchfield (Roots) and Amber Midthunder (Hell or High Water) da katıldı.

Kanalın Legion dizisini de hazırlayan Noah Hawley, gelecek sezonda da showrunner, senarist ve yönetmen olarak görev alacak. MGM Television ve FX Productions yapımcılığı üstlenecek; Joel & Ethan Coen, Warren Littlefield ve John Cameronise yürütücü yapımcı olarak yer alacak.

Fargo'nun dördüncü sezonunun hikayesi 1950'de Kansas City'de geçecek. Göçmenlik ve asimilasyon temalı hikayenin merkezinde birisi İtalyan, diğeri Afro-Amerikan iki suçlu çetesi olacak. Aralarında kolay olmasa da bir barış anlaşması imzalayan taraflar, barışı pekiştirmek için en büyük oğullarını takas edecek. Rock da çetelerden birinin başındaki ismi canlandıracak. Kendi oğlunu diğer çeteye veren karakter, düşmanının oğlunu kendi oğlu gibi yetiştirmeye başlayacak. Ancak sonrasında Kansas City mafyasının başındaki isim rutin bir ameliyatta hayatını kaybedince her şey değişecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER