Stephen King’in romanından uyarlanan The Stand’in oyuncu kadrosu belirlendi

Stephen King’in romanından uyarlanan The Stand’in oyuncu kadrosu belirlendi
Stephen King’in çok satan romanı The Stand'ın televizyona uyarlandığı haberini duyurmuştuk. Josh Boone (yazar- yönetmen) ve Benjamin Cavell’ın yaratıcı yazarlığını üstlendiği serinin oyuncu kadrosunda James Marsden, Amber Heard, Whoopi Goldberg ve Greg Kinnear gibi isimlerin adı geçmeye başladı. 2020'de 10 bölüm halinde yayına çıkması planlanan seri fenomen yazar Stephen King‘in dilimize "Mahşer" adıyla çevrilen romanı The Stand baz alınarak yeniden televizyona uyarlanıyor. 

1994 yapımı dört bölümlük bir mini seri olarak yayına çıkan The Stand’in bu yeni uyarlaması Ocak ayında onay aldı ve CBS All Access‘te izleyici ile buluşacağı kesinleşti. IMDB kayıtlarına göre merakla beklenen dizinin kadrosunda James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Whoopi Goldberg (Mother Ebigale), Greg Kinnear (Glen Bateman), Odessa Young (Frannie Goldsmith) ve Henry Zaga (Nick Andros) var. Televizyon seyircisi James Paul Marsden'i son olarak Netflix dizisi Dead To Me'de izledi.

The Stand ölümcül bir salgının dünya nüfusunun neredeyse tamamını öldürmesi üzerine başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 100 yaşını aşmış bir hayırsever olan Mother Abagail’in etrafında toplanan bir grup, dünyanın ve insanlığın kaderini belirleyecek savaşa kalkışıyor ve Randal Flagg'ın şeytani kötülükleriyle  ile sınanıyorlar.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER