L.A.’s Finest dizisi Tv’de ilk kez ve sadece D-Smart'ta!

L.A.’s Finest dizisi Tv’de ilk kez ve sadece D-Smart'ta!
L.A.’s Finest dizisi ilk sezonuyla TV’de ilk kez ve sadece 5 Temmuz’dan itibaren her Cuma 20:00’de DiziSmart Premium ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Kaliteli ve zengin içerikleriyle yayın yapan D-Smart, diziseverler için fark yaratan içeriklerine bir yenisini daha ekliyor. Başrollerini Sin City, Fantastic Four ve Good Luck Chuck filmlerinden tanıdığımız Jessica Alba ve Think Like a Man serilerinden tanıdığımız Gabrielle Union’ın üstlendiği polisiye dizi L.A.’s Finest 5 Temmuz Cuma 20:00’de DiziSmart Premium kanalında başlıyor.

Will Smith ile Martin Lawrence’ın başrollerde yer aldıkları 1995 ve 2003 yapımı Bad Boys film serilerinin uzantısı olarak projelendirilen dizide, Jessica Alba ve Gabrielle Union’ın yanısıra Duane Martin, Zach Gilford, Ryan McPartlin ve Sophie Reynolds gibi isimler de rol alıyorlar.

Dizide Miami’den Los Angeles’a gelerek Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışmaya başlayan dedektif Sydney Burnett ile onun yeni iş ortağı dedektif Nancy McKenna’nın Los Angeles’ın suç dünyasındaki heyecan dolu maceraları anlatılıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER