Castle Rock'ın 2. sezonunun kadrosuna yeni oyuncular katıldı

Castle Rock'ın 2. sezonunun kadrosuna yeni oyuncular katıldı
Geçtiğimiz yıl online yayın platformlarından Hulu'da ekrana gelen Stephen King uyarlaması Castle Rock'ın ikinci sezon kadrosu genişliyor. Kadroya Robin Weigert (Deadwood), Sarah Gadon (Alias Grace), Alison Wright (The Americans) ve Greg Grunberg (Heroes, Alias) de katıldı.
 
Antoloji türündeki proje ikinci sezonunda ekrana yeni bir kadroyla ve yeni bir konuyla dönecek. King'in romanlarındaki karakterlerin ve hikayelerin kurgusal bir kasaba eşliğinde ekrana geldiği Castle Rock'ın yeni sezonunda Misery'yle (Ölüm Kitabı) bilinen Annie Wilkes'in gençliği de yer alacak ve Castle Rock'a gelecek.

Kadroya dahil olan Weigert, Annie'nin annesi Crysilda Wilkes'ı; Gadon, Annie'nin geçmişinden intikam dolu Rita'yı; Wright, kasabanın şeytanı geçmişini keşfeden yerlisi Valerie'yi'yi canlandıracak. Grunberg, kasabadaki karanlık güçle karşı karşıya gelen Şerif Boucher'i oynayacak.

Gelecek sezonun kadrosuna daha önce Lizzy Caplan (Masters of Sex), Elsie Fisher (Eighth Grade), Paul Sparks (House of Cards), Tim Robbins (Mystic River), Garrett Hedlund (Pan, Triple Frontier), Yusra Warsama (Dracula), Barkhad Abdi (Captain Phillips) ve Matthew Alan (13 Reasons Why) katıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER