Netflix'ten iki dizi daha geliyor: Snabba Cash & The Healing Powers of Dude

Netflix'ten iki dizi daha geliyor: Snabba Cash & The Healing Powers of Dude
Netflix'ten iki dizi duyurusu daha geldi.

Snabba Cash: İsveç yapımı suç serisi Snabba Cash'in dizi uyarlaması olacak, sezonu altı bölüm sürecek. Jens Lapidus'un yazdığı romanlardan uyarlanacak olan dizi, film üçlemesinin 10 sene sonrasını konu alıyor ve Stockholm'ün yer altı dünyasında geçecek. 

Halkın daha fazla statü ve para düşkünü olduğu; girişimciliğin ve suç dünyalarının birleştiği bir dönemde geçecek. Filmlerin yapımcısı SF Studios'un yapımcısı olduğu yeni diziyi Oskar Söderlund (The Fat and the Angry) ve Lapidus kaleme aldı. Tesha Crawford ise yönetmenliği üstlendi.

The Healing Powers of Dude: Kahkaha efektsiz bir komedi dizisi. Aile komedisi de olan dizinin sezonu sekiz bölüm sürecek. Erica Spates ve Sam Littenberg-Weisberg (Victorious, Mystery Girls) hazırlıyor. Blue Ant Studios yapımcılığı üstlendi.

11 yaşındaki Noah'ın orta okula başlama vakti gelmiştir. Tam da bu sırada Dude adında kendisine duygusal destek veren bir köpeği olur. Üstelik Noah'ın ona olduğu gibi köpeğin de ona ihtiyacı vardır.

Kadroda Tom Everett Scott (That Thing You Do!), Larisa Oleynik (10 Things I Hate About You, The Secret World of Alex Mack), Laurel Emory (Heartstrings), Mauricio Lara (The Conners, Young Sheldon, Teachers), Sophie Jaewon Kim, Jace Chapman ve Köpek Dude yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER