Vis a Vis ve Shaft 28 Haziran'da Netflix Türkiye'de!

Vis a Vis ve Shaft 28 Haziran'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Forest of Piano: 2. Sezon (24/6/2019)
Chopin yarışmasının ilk aşamasından sonra, Kai ve Shuhei ikinci tura hazırlanır ve her ikisi de niçin müzisyen olduklarını sorgular.Mike Epps: Only One Mike (25/6/2019)
Stand-up'çı; yaşlılıkta cinsel yaşam, striptiz kulübü tuhaflıkları ve çete atışmaları üzerine ilginç yorumlar ve yakası açılmadık hikâyelerle dolu yeni gösterisine hazır.Daniel Sosa: Maleducado (27/6/2019)
Daniel Sosa bu ikinci stand-up gösterisinde çocukluğunu hatırlıyor, Meksika geleneklerinin derinliklerine iniyor ve "Coco" filminden bahsediyor.

Dope: 3. Sezon (28/6/2019)
Los Angeles'dan Rotterdam'a dünyanın her yerinde uyuşturucuya karşı verilen savaş devam ederken, kullanıcılar ve bağımlılar bu mücadelenin ortasında kalır.

Instant Hotel: 2. Sezon (28/6/2019)
Avustralyalı ev sahiplerinden oluşan takımlar, birbirlerinin evlerinde geceleyip yaşadıkları deneyime puan vererek en iyi Instant Hotel ünvanını kazanmak için yarışıyor.Paquita Salas: 3. Sezon (28/6/2019)
90'larda İspanya'nın en iyi yetenek menajerlerinden biri olan Paquita, en büyük müşterisini aniden kaybeder. Şimdi çaresiz bir hâlde yeni yıldızlar aramaktadır.The Chosen One (28/6/2019)
Ücra bir köyde yaşayanları aşılamak üzere Pantanal'a gönderilen üç genç doktor, kendilerini sırlarla dolu, izole bir topluluğun arasında kapana kısılmış hâlde bulur.


Vis a vis: 2. Sezon (28/6/2019)
Göreve yeni gelen baskıcı güvenlik şefi, Macerana ve Cruz del Sur'daki diğer mahkûmları hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya zorlar.


Shaft (28/6/2019)
FBI'da veri analizi uzmanı olan John Shaft Jr. bir arkadaşının şüpheli ölümünü araştırmak için, bir zamanlar çok başarılı bir dedektif olan babasından yardım ister.


Exhibit A (28/6/2019)
Sözde bilimsel yöntemlerin gerçek sonuçları olacak biçimde nasıl kötüye kullanıldığını inceleyen bu suç dizisi, adli tıp bilimini mercek altına alıyor.

Motown Magic: 2. Sezon (28/6/2019)
Hayal gücü geniş bir çocuk olan Ben, sihirli resim fırçasının ve Motown'ın klasik seslerinin yardımıyla renkli sokak sanatına hayat vererek şehrini dönüşümden geçiriyor.

7SEEDS (28/6/2019)
Natsu adlı utangaç bir kız, insanlığın devamını sağlamak için seçilmiş bir grubun üyesi olduğunu öğrenir. Değişen bir Dünya'da bu grupla birlikte hayatta kalması gerekir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER