Dark ve The Confession Tapes 21 Haziran'da Netflix Türkiye'de!

Dark ve The Confession Tapes 21 Haziran'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal projeyi ve lisanslı içeriği ekrana getirecek.

Adam Devine: Best Time of Our Lives (18/6/2019)
Komedyen ve aktör Adam DeVine, kendi memleketi Omaha, Nebraska'da son derece enerjik bir stand-up gösterisi sergiliyor.


The Edge of Democracy (19/6/2019)
Gazeteciliği otobiyografiyle harmanlayan bir belgeselci, Brezilya'nın sorunlu siyasi geçmişini ve bunun ailesini nasıl etkilemeye devam ettiğini inceliyor.


Beats (19/6/2019)
Yolları Şikago'nun Güney Yakası'nda kesişen agorafobik hip hop dehası ve gözden düşmüş eski müzik menajeri, geçmiş sorunlarıyla yüzleşmek için birbirlerine destek olur.


Dark: 2. Sezon (21/6/2019)
Uğursuz Son Döngü'nün tarihi yaklaşırken Winden'da yaşayan aileler, kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfeder.


Ad Vitam (21/6/2019)
Tıbbi teknolojinin insanların sonsuza dek genç kalmasını sağladığı bir çağda, bir polis ve 20'li yaşlarında asi bir kadın, yedi gencin toplu intiharını araştırır.

 

Girls Incarcerated: 2. Sezon (21/6/2019)
Kavgalar, dostluklar, flört, kurallar. Zaten dramla dolu olan ergen yaşamı, parmaklıklar ardında çok daha zorludur.Mr. Iglesias (21/6/2019)
Stand-up fenomeni Gabriel Iglesias, başrolünü oynadığı bu dizide yetenekli ama uyumsuz çocuklara yardım etmeye çalışan babacan bir lise tarih öğretmenini canlandırıyor.


The Casketeers: 2. Sezon (21/6/2019)
Maorili cenaze kaldırıcıları Francis ve Kaiora  Tipene ile çalışanları; özen, saygı ve güler yüz göstererek Polinezyalı ailelerin kayıplarıyla başa çıkmasına yardım eder.

The Confession Tapes: 2. Sezon (21/6/2019)
Asla işlemediklerini iddia ettikleri korkunç suçları itiraf ettiler. Peki ama neden? Bu ilginç soru, dört yeni hikâyede ele alınıyor.


Jaoon Kahan Bata Ae Dil (21/6/2019)
Bir Mumbai akşamında konuşmaları giderek daha iğneleyici bir hâl alan bir çifti portreleyen bu filmde gerilim hiç eksik olmuyor.


GO! Vive a tu manera: 2. Sezon (21/6/2019)
Mía, hem babasıyla ilgili gerçeği öğrenmek hem de şarkıcılık kariyerinde başarıyı yakalamak için çalışır. Kıskanç Lupe'nin tuhaf davranışları dostluklarını tehlikeye sokar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER