Sky Atlantic'in yeni dizisi Little Birds'ün kadrosu genişliyor

Sky Atlantic'in yeni dizisi Little Birds'ün kadrosu genişliyor
İngiliz Sky Atlantic kanalının yeni dizisi Little Birds'in kadrosu genişliyor. David Costabile (Billions), Amy Landecker (Transparent) ve Matt Lauria (Parenthood) kadroya katıldı.

Juno Temple'ın başrolde yer aldığı dönem draması Anais Nin'in erotik kısa hikayelerinin uyarlaması olarak ekrana gelecek. Sezon altı bölüm sürecek ve 2020'de başlayacak. The Girl Who Fell to Earth'ün yazarı Sophia Al-Maria senaryoyu, Stacie Passon (Billions, House of Cards) yönetmenliği üstlendi. Warp Films de dizinin yapımcı şirketi.

Hikaye Fas'ın kuzeyinde yer alan Tangier'de 1955'te geçecek. Sosyeteye mensup Amerikalı genç Lucy Savage, koloni konumundaki bu yere geldiğinde kültürel bir şok geçiriyor. Kontrol düşkünü ailesinden uzaklaşıp İngiliz nişanlısı Lord Hugo Cavendish-Smythe (Hugh Skinner) ile evlenmek istese de onun kalbini başkasına kaptırdığından habersizdir.

Kendi bağımsızlığı için uğraşırken üst düzey insanlara hizmet veren dominatriks Cherifa Lamour (Yumna Marwan) ve Mısırlı aristokrat Adham Abaza (Raphael Acloque) ile tanışır. Üçü birlikte tehlikeli karakterlerle iç içe olurlar.

Kadroya dahil olan Costabile, Lucy'nin kızını kontrol etmek isteyen ve silah üretimiyle uğraşan babası Grant'ı canlandıracak. Landecker, Grant'ın geveze karısı Vanessa'yı oynayacak. Lauria ise barmen ve sanatçı Bill'e hayat verecek. Bill, yakın çevredeki gece kulübü El Sirocco'da çalışıyor ve hem Lucy hem de Hugo'yla yakın oluyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER