Sky'dan üç yeni dizi geliyor: Little Birds, Intergalactic & COBRA

Sky'dan üç yeni dizi geliyor: Little Birds, Intergalactic & COBRA
İngiliz Sky şirketi yakın zamanda üç yeni diziye onay verdiğini duyurdu.

* Little Birds: Dönem draması. Başrolde son olarak Dirty John dizisinde oynayan Juno Temple yer alıyor. Anais Nin'in erotik kısa hikayelerinin uyarlaması olarak ekrana gelecek. The Girl Who Fell to Earth'ün yazarı Sophia Al-Maria senaryoyu, Stacie Passon (Billions, House of Cards) ise yönetmenliği üstlendi. Warp Films de dizinin yapımcı şirketi.

Hikaye Fas'ın kuzeyinde yer alan Tangier'de 1955'te geçecek. Sosyeteye mensup Amerikalı genç Lucy Savage, koloni konumundaki bu yere geldiğinde kültürel bir şok geçiriyor. Kontrol düşkünü ailesinden uzaklaşıp İngiliz nişanlısı Lord Hugo Cavendish-Smythe ile evlenmek istese de onun kalbini başkasına kaptırdığından habersizdir.

Kendi bağımsızlığı için uğraşırken üst düzey insanlara hizmet veren dominatriks Cherifa Lamour (Yumna Marwan) ve Mısırlı aristokrat Adham Abaza (Raphael Acloque) ile tanışır. Üçü birlikte tehlikeli karakterlerle iç içe olurlar.

Sezon altı bölüm sürecek, Sky Atlantic yayınlayacak ve 2020'de başlayacak.

* Intergalactic: Hikayesi 23. yüzyılda geçen bir bilim kurgu dizisi. Julie Gearey (Prisoners’ Wives, Secret Diary of a Call Girl) kaleme alacak ve showrunner olarak görev alacak.

Sezonu 10 bölüm sürecek ve Sky One yayınlayacak. Bir grup kadın mahkum hapisten kaçarlar ve kaçak hayatına adım atarlar. Bunlardan birisi olan Ash, suçsuz yere mahkum olmuş eski bir polis akademisi öğrencisidir.

* COBRA: Sky One'da ekrana gelecek bir politik gerilim dizisi. Yıl bitmeden ekranda olması planlanıyor. Başrollerde Robert Carlyle (Trainspotting) ve Victoria Hamilton (The Crown) yer alacak.

Sezon altı bölüm sürecek. Başbakan (Carlyle) ve özel kalemi (Hamilton) ülkeyi geniş çapta etkileyen bir tehhitle ilgilenmek durumunda kalıyorlar. Birleşik Krallık'ın politikacılardan ve kriz uzmanlarından oluşan COBRA isimli birimi krizin merkezinde yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER