L.A.’s Finest dizisi ikinci sezon onayını aldı

L.A.’s Finest dizisi ikinci sezon onayını aldı
L.A.’s Finest dizisi ikinci sezon onayını aldı. A.B.D.'deki uydu ve telekominikasyon şirketlerinden Charter Communications'a bağlı Spectrum'da yayınlanan dizi 13 Mayıs'ta başladı.

Gabrielle Union ve Jessica Alba‘nın başrollerini paylaşacağı dizinin devam eden sezonu 13 bölüm sürecek. Union'ın ikinci filmde canlandırdığı DEA ajanı Syd Burnett karakteriyle yer aldığı dizi projesinde Syd, LAPD dedektifi olarak yeni bir başlangıç yapıyor. Yeni görevinde de Nancy McKenna (Alba) ile ortak oluyor. Karakter odaklı yeni polisiye uyarlaması hayat tarzları ve karakterleri birbirinden tamamen farklı iki kadını merkezine koyuyor.

Kadrodaki isimlerden Barry Sloane iki ortağın radarındaki Ray Sherman'ın (Zach McGowan) kardeşini canlandırıyor. Dante isimli karakter her ne kadar eski hayatını arka bırakmak ve kardeşinin işlerinden uzak durmak istese de bu durum istediği kadar kolay olmuyor. L.A.'s Finest dizisinin kadrosunda Ernie Hudson, Zack Gilford, Duane Martin ve Ryan McPartlin gibi isimler de yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER