ITV'den yeni bir aile draması geliyor: Flesh and Blood

ITV'den yeni bir aile draması geliyor: Flesh and Blood
İngiliz ITV kanalı yeni bir dizi geliyor. 

Aile draması türündeki Flesh and Blood dizisinin yapımcılığını Silverprint Pictures üstlendi, senaryosunu Sarah Williams (The Long Song) yazdı. Louise Hooper da çekimlerine bugün başlanan diziyi yönetiyor.

Vivien, 70 yaşına yaklaşmış bir kadındır. 45 yıllık bir evliliğin ardından dul kaldıktan sonra Mark'la tanışır ve ayakları yerden kesilir. Ama üç çocuğu için bu durum şok etkisi yaratır. Yıllardır gizli kalan sırlar, yalanlar, ihanetler yüz üstüne çıkmaya başlar ve tutundukları her şeyi parçalamakla tehdit eder. Kardeşler gün geçtikçe Mark'la ilgili daha fazla şey öğrenirler ama birbirlerine karşı olan garezleri bir araya gelmelerini sağlayabilecek midir?

Başrolleri Francesca Annis (Cranford), Russell Tovey (Looking, Quantico), Stephen Rea (The Honourable Woman) ve Imelda Staunton (Harry Potter serisi, Vera Drake), paylaşıyor. Blakley kardeşlerden Helen'i; Tovey, Jake'i ve Leonard da Natalie'yi canlandıracak. Annis bahsi geçen Vivien'e, Rea da aşık olduğu Mark'a hayat verecek. Staunton ise ailenin Sussex'teki evlerinin 40 yıllık komşusu Mary'yi oynayacak.

Kadroda Claudie Blakley (Manhunt), Lydia Leonard (Gentleman Jack), Sharon Small (Trust Me), Lara Rossi (Crossing Lines), Keir Charles (Love Actually), Vincent Regan (Victoria), David Bamber (The Bourne Identity), Stephanie Langton (Ransom) ve Clara Indrani (Vera) da yer alıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER