Netflix üç yeni dizi daha duyurdu: Black Excellence, Ashley Garcia & Magic: The Gathering

Netflix üç yeni dizi daha duyurdu: Black Excellence, Ashley Garcia & Magic: The Gathering
Netflix yeni dizi duyurularına hız kesmeden devam ediyor.

* Magic: The Gathering: Kartlarla oynanan popüler strateji oyunu diziye uyarlanıyor. Animasyon dizinin yürütücü yapımcılığını son olarak Avengers: Endgame'i hazırlayan Anthony ve Joe Russo üstlendi.

Oyunu çıkaran Wizards of the Coast ve sahibi Hasbro da yapımcılar arasında yer alıyor. Senaryoyu Henry Gilroy (Star Wars: The Clone Wars) ve Jose Molina (The Tick, Agent Carter) kaleme alacak. Bölüm sayısı hikayeye göre daha sonra belirlenecek. 
Dizinin daha büyük bir evrene açılarak seri haline gelmesi planlanıyor.

* Black Excellence: Black-ish dizisinin yaratıcısı Kenya Barris'in yeni projesi. Üstelik başrolü Rashida Jones'la (Parks and Recreation, Angie Tribeca) birlikte üstlenecek.

Barris'in kendi deneyimlerinden esinlenerek hazırlayacağı dizide ebevenylik, ilişkiler, ırk ve kültür dürüst bir yaklaşımla ele alınacak. Kahkaha efektsiz komedi dizisi 'aile sitkomu'nu daha önce görülmemiş bir şekilde ekrana getirmeyi vaad ediyor.

* The Expanding Universe of Ashley Garcia: Kahkaha efektli komedi dizisinin sezonu 16 bölüm sürecek. Mario Lopez ve Seth Kurland yarattı. Kurland senaryoyu üstlenecek ve showrunner olarak görev alacak.

Roket bilimiyle ve robotlarla ilgilenen 15.5 yaşındaki Ashley Garcia, NASA'a çalışma fırsatı yakalar. Bu nedenle lisede futbol koçluğu yapan eski futbolcu amcasının yanına taşınır. Ancak Victor kaytarmadığı sorumluluk olmayan bir adamdır.

Paulina Chavez bahsi geçen Ashley'i, Jencarlos Canela da Victor'ı oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER