Black Spot ve Leila 14 Haziran'da Netflix Türkiye'de!

Black Spot ve Leila 14 Haziran'da Netflix Türkiye'de!
Murder Mystery
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal projeyi ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Arthdal Chronicles (11/6/2019)
Arth adı verilen efsanevi topraklarda kurulmuş olan Arthdal antik kentinde ve çevresinde yaşayanlar gücü ele geçirmek için rekabet eder.


Jo Koy: Comin' In Hot (12/6/2019)
Komedyen Jo Koy, Hawaii'de sahne alıyor ve ada yaşamı, etnik köken, babalık ve daha fazlası hakkında samimi düşüncelerini paylaşıyor.


Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese (12/6/2019)
Bob Dylan'ın 1975 sonbaharında gerçekleştirdiği Gürleyen Yıldırım Revüsü turnesini ele alan bu Martin Scorsese film deneyiminde gerçek ve efsane iç içe geçiyor.


Jinn (13/6/2019)
Bir kız, genç bir oğlan görünümündeki bir cini kazara serbest bıraktığında ikili, aynı zamanda dünyayı tehdit eden kadim bir karanlığı da serbest bıraktıklarını öğrenir.


Kakegurui xx (13/6/2019)
Kirari, öğrenci kurulunu fesheder ve okul genelinde bir kumar müsabakası yapılmasını önererek hem kaosa hem de başkanlık koltuğu için rekabete yol açar.


Black Spot: Season 2 (14/6/2019)
Ürkütücü bir ormanın yakınlarındaki bir Belçika kasabasında bir dedektif ve yeni gelen bir savcı, ağaçta asılı bulunan bir kadının ölümünü araştırır.


Charité at War (14/6/2019)
İkinci Dünya Savaşı sırasında, Berlin'in Charité hastanesindeki hastalar ve personel Naziler, soyarıtımı ve ötenazi ile boğuşuyor.

Well Intended Love (14/6/2019)
Lösemi teşhisi konulan bir aktris, ilik naklini garantiye almak için genç bir CEO ile anlaşmalı evlilik yapar, ama aşk ve sırlar olayların akışını değiştirir.


Unité 42 (14/6/2019)
Özel siber suçlar birimini yönetmekle görevlendirilen dul bir polis, Belçika'ya korku saçan teknoloji kurdu suçluları yakalamak için eski bir hacker ile iş birliği yapar.


Leila (14/6/2019)
Karanlık bir gelecekte bir kadın, yıllar önce tutuklanmasının ardından izini kaybettiği kızını bölünmüş toplulukların unutulmuş hudut bölgelerinde arar.


Awake: The Million Dollar Game (14/6/2019)
Sunucu James Davis, 1 milyon dolarlık ödülü kazanma şansı için yarışan uykusuz katılımcılara bir dizi fiziksel ve zihinsel meydan okumada kılavuzluk eder.


Murder Mystery (14/6/2019)
Uzun zamandır bekledikleri Avrupa tatiline çıkan New Yorklu polis ve kuaför eşi, bir milyarderin yatında yaşanan anlaşılmaz cinayet olayını çözmeye çalışır.


The Alcàsser Murders (14/6/2019)
1992 yılında Alcàsser , İspanya'da üç gencin öldürüldüğü ve ulusu derinden sarsan cinayet olayına ilişkin soruşturmaya derinlemesine bir bakış.

Life Overtakes Me (14/6/2019)
Film yapımcıları, İsveç'teki travma geçirmiş sığınmacı çocukların koma benzeri bir duruma girmesine neden olan gizemli hastalık Teslimiyet Sendromu'nu inceliyor.


Aggretsuko: 2. Sezon (14/6/2019)
Retsuko, annesinin özel hayatına burnunu sokması ve yeni, kâbus gibi bir mesai arkadaşı yüzünden karaoke seanslarında öfkesini dışa vurmaya devam eder.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER