Amazon'dan iki yeni gençlik dizisi geliyor: The Wilds & Panic

Amazon'dan iki yeni gençlik dizisi geliyor: The Wilds & Panic
Online yayın platformlarından Amazon, iki yeni gençlik dizisine onay verdiğini duyurdu.

* The Wilds: Farklı evveliyatları olan bir grup genç kız geçirdikleri uçak kazası sonrası terk edilmiş bir adada mahsur kalırlar.

Sarah Streicher (Daredevil) dizinin senaryosunu, Amazon Studios ve ABC Signature Studios da yapımcılığını üstlendi. Showrunner olarak Amy B. Harris görev alacak.

* Panic: Lauren Oliver'ın Panik romanı dizi da dizi olarak uyarlanıyor. 2014'te piyasaya çıkan romanın senaryosunu Oliver yazacak ve uyarlayacak. Kadrosunda Olivia Welch (Heather), Mike Faist (Dodge), Ray Nicholson (Ray) ve Will Chase (Sheriff Kean) de yer alıyor.

Amerika'daki küçük bir kasabada her yıl mezun olan öğrenciler kasabadan kaçmalarını sağlayacağına inandıkları bir yarışmaya katılırlar. Ama bu yıl kurallar değişir ve kurtulmak için ne kadar risk alacaklarına karar vermek durumunda kalırlar.

Amazon Studios, Glasstown Entertainment ve Roth Kirschenbaum Films Panic'in yapımcılığı üstlendi. Lauren Oliver'ın 2010'da yayımlanan romanı "Before I Fall" da uyarlandı ve başrollerinde Zoey Deutch, Halston Stage ile Jennifer Beals yer aldı. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER