Netflix'in uluslararası orijinal dizilerinin eski sorumlusu Erik Barmack'ın yeni projeleri belli oldu

Netflix'in uluslararası orijinal dizilerinin eski sorumlusu Erik Barmack'ın yeni projeleri belli oldu

Netflix'in uluslararası orijinal projelerinden sorumlu Erik Barmack, yaklaşık iki ay önce şirketten ayrılarak görevini Bela Bajaria'ya bırakmıştı. Kendi yapım şirketi Wild Sheep Content'i kuran Barmack'ın yeni projeleri belli oldu.

Uluslararası alıcılara yönelik çok çeşitli projelerin yapımcılığını üstlenmeyi hedefleyen şirket, yeni projelerini Los Angeles'ta düzenlenen L.A. Screenings'te tanıttı. İçerik fuarında üç yeni projenin duyurusu yapıldı:

Swipe Right isimli yeni dizi Netflix'in 3% dizisinde de oynayan Bianca Comparato'nun yer aldığı interaktif bir flört şovunu konu alıyor. Dizi, Brezilya merkezli bir proje. Avrupalı ailelerin işlediği suçlara odaklanan Royal Blood, Bambu Production'la ortak hazırlanacak. İspanyol Bambu şirketi Netflix dizilerinden Las chicas del cable'ın ve Alta Mar'ın yapımcılığını da üstleniyor. Ayrıca ünlü şef Vikas Khanna'nın yer aldığı bir yemek şovunun hazırlıklarına da başlandı.

Netflix'teki görev süresince projelerin stratejisi, bütçesi ve kreatif vizyonu gibi pek çok konudan sorumlu olan Erik Barmack, Club de Cuervos (Meksika), Elite (İspanya), Suburra (İtalya), The Rain (Danimarka), Dark (Almanya) ve Sacred Games (Hindistan) gibi dizilerin ekrana gelmesini sağladı. Online platformun ilk Türkçe dizisi Hakan: Muhafız (The Protector) da Barmack yönetiminden onay aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER