Tales of the City ve Leaving Neverland 7 Haziran'da Netflix Türkiye'de!

Tales of the City ve Leaving Neverland 7 Haziran'da Netflix Türkiye'de!
Black Mirror
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Malibu Rescue: The Series (3/6/2019)
Genç cankurtaran eğitiminin ardından Flounder Ekibi, hem insanların hayatını cesurca kurtarmak hem de eğlenmek için plaja geri döner.


Miranda Sings Live…Your Welcome (4/6/2019)
Viral video yıldızı Miranda Sings ve gerçek hayattaki kişiliği Colleen Ballinger; müzik, espriler ve sihirbazlık numaralarıyla dolu bu gösteride sahneyi paylaşıyor.


Black Mirror: 5. Sezon (5/6/2019)
Bir video oyunu bir dostluğun değişmesine neden olur. Bir sosyal medya şirketinde rehine krizi yaşanır. Bir genç, favori pop yıldızının yapay zekâ versiyonuyla bağ kurar.


Alles ist gut (6/6/2019)
Patronunun kayınbiraderinin tecavüzüne uğrayan bir kadın, hayatını hiçbir şey olmamış gibi sürdürmeye çalışsa da geceler üzerine karabasan gibi çöker.


3%: 3. Sezon (7/6/2019)
Michele, Kara'da herkese açık olan, rüya gibi bir sığınak kurar, ama bir kriz patlak verince kendi seçim sürecini tasarlamak zorunda kalır.


Tales of the City (7/6/2019)
Orta yaşlı Mary Ann, San Francisco'ya ve geride bıraktığı eksantrik arkadaşlarına döner. Armistead Maupin'in kitaplarından uyarlanan dizinin başrolünde Laura Linney var.


Rock My Heart (7/6/2019)
Kalp rahatsızlığı olan maceraperest bir genç kız, asi bir siyah atla bağ kurar ve hayatını tehdit eden hastalığa rağmen bir yarışa katılmak için ısrar eder.


Elisa & Marcela (7/6/2019)
1901'de İspanya'da, Elisa Sánchez Loriga adlı kadın, sevdiği kadın olan Marcela Gracia Ibeas ile evlenebilmek için erkek kimliğine bürünür. Gerçek olaylardan uyarlandı.I Am Mother (7/6/2019)
İnsanoğlunu yeryüzünden silen bir felaketin ardından bir robot tarafından büyütülen genç kız, yüksek teknolojili sığınaklarına bir yabancının ansızın gelişiyle afallar.


The Chef Show (7/6/2019)
Jon Favreau ve Roy Choi, başarılı şeflerle ve ünlü arkadaşlarıyla harika bir sohbet için bir araya geliyor ve birlikte leziz yiyecekler hazırlıyorlar.Leaving Neverland (7/6/2019)
Michael Jackson tarafından çocukken cinsel istismara uğradığını iddia eden iki adam bu belgeselde iddiaları detaylandırarak anlatıyor.


The Black Godfather (7/6/2019)
Bu belgesel; Amerikan müzik sektörü yöneticisi, girişimci ve film yapımcısı Clarence Avant'ın hayatını ve geride bıraktığı mirası inceliyor.


Pachamama (7/6/2019)
And Dağları'nda yaşayan ve şaman olma hayali kuran cesur bir oğlan, köyünden çalınan kutsal heykeli geri almak için bir yolculuğa çıkar.


Super Monsters Monster Pets (7/6/2019)
Büyük eğlence için küçük düşünmek lazım! Süper Öcüler ve onların sevimli yeni Öcü Hayvanlarıyla, kısa ve komik animasyonlu maceralara atılın.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER