WHAT / IF ve High Seas 24 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de başlıyor!

WHAT / IF ve High Seas 24 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de başlıyor!
She's Gotta Have It
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok otijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Prince of Peoria: 2. Kısım (20/5/2019)
Hayatı sıradan bir ergen gibi tecrübe etmek isteyen muzip bir prens, krallığından ayrılır ve kimliğini gizleyerek bekar bir anne ve onun çalışkan oğluyla yaşamaya başlar.


Slasher: Solstice (23/5/2019)
Tam bir sene önce yanı başlarındaki komşularını öldüren gizemli katil geri döndü. Ve bu sefer onların peşinde.


High Seas (Alta Mar) (24/5/2019)
"1940'larda İspanya'dan Rio de Janeiro'ya giden lüks gemide yaşanan gizemli ölümler, birlikte seyahat eden iki kız kardeşi çevreleyen sırları açığa çıkarır."She's Gotta Have It: 2. Sezon (24/5/2019)
Yıldızının parladığı filmden uyarlanan bu Spike Lee dizisinde Nola Darling, üç aşığını idare ederken kendine ve hayallerine sadık kalmaya çalışıyor.


WHAT / IF (24/5/2019)
Bu neo-noir gerilim dizisinde yeni evli meteliksiz bir çift, gizemli bir kadın bağışçının yaptığı kârlı ancak ahlaki açıdan kuşkulu teklifi kabul eder.


Rim of the World (24/5/2019)
Sıradan bir yaz kampının dünyayı kurtarma görevine dönüştüğü bu filmde, dört genci korkularıyla yüzleşmelerini gerektiren heyecan dolu bir macera bekliyor.The Perfection (24/5/2019)
Sürprizlerle dolu bu gerilimde, eski hocalarıyla yeniden bir araya gelen dâhi viyolonselist, hocalarını yetenekli yeni bir öğrenciye tutulmuş bulur.


Joy (24/5/2019)
Borcunu bitirmeye yaklaşan Nijeryalı bir seks işçisi bir acemiyi yetiştirir ve daha hızlı özgürleşmesini sağlayacak bir yolun risklerini değerlendirir.

After Maria (24/5/2019)
Kendi kökenlerine bağlı kalmakla yeni bir ülkeye alışmak arasında bocalayan Porto Rikoluların New York'taki yaşamını anlatan samimi bir öykü.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER