Condor dizisinin 2. sezon kadrosu açıklandı

Condor dizisinin 2. sezon kadrosu açıklandı
AT&T'ye bağlı Audience Network'te yayınlanan ve ikinci sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan Condor'un yeni sezon kadrosu açıklandı. Kadroya Constance Zimmer (House of Cards, UnReal), Toby Leonard Moore (Billions), Rose Rollins (The Catch, The L Word), Isidora Goreshter (Shameless), Eric Johnson (Vikings), Alexei Bondar (The Americans) ve Jonathan Kells Phillips (Madam Secretary) katıldı.

James Grady’nin “Six Days of the Condor” adlı kitabından ve Lorenzo Semple Jr. ile David Rayfiel’in “Three Days of the Condor” filminden yola çıkan Condor, tesadüfen kendisini milyonların hayatını tehlikeye atan bir planın içinde bulan CIA analistinin hikayesini anlatıyor. Max Irons, Mira Sorvino, Brendan Fraser, Leem Lubany ve Katherine Cunn gibi isimlerin yer aldığı ilk sezon 10 sürdü ve ülkemizde BluTV bünyesinde yayınlandı.

Budapeşte'de çekimlerine başlanan ikinci sezonda Max Iron (Joe), Bob Balaba (Reuel) ve Kristen Hager (Mae) yeniden yer alacak. Joe, Bob'un ölümünün ardından Rus bir haini bulmak için CIA'ye geri dönmek zorunda kalacak ve geçmişinde kalan bazı şeytanlarla yüzleşecek.

Zimmer, yeni sezonda Karşı İstihbarat Teşkilatı'nı (KİT) yöneten Robin Larkin'i; Moore, CIA adına çalışan Gordon Piper'ı; Johnson, KİT'te görevli bir CIA ajanını ve Mae'nin muhtemel yeni sevgilisini; Rollins, Mae'nin yakın arkadaşı ve Gordon'un eşi Eva Piper'ı canlandıracak.

Bondar, Rus Dış İstihbarat Servisi'nden Vasili Sirin'i; Goreshter, Rusya Federal Güvenlik Servisi adına D.C.'deki Rus elçiliğinde çalışan Kat'i; Phillips de benzer şekilde güvenlik servisinin üst düzey görevlisi Volk'u oynayacak.

Sezonu yine Jason Smilovic ve Todd Katzberg hazırlıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER