Miracle Workers ve The Last O.G. dizileri yeni sezon onaylarını aldı

Miracle Workers ve The Last O.G. dizileri yeni sezon onaylarını aldı
Amerika'nın komedi ağırlıklı yayın yapan TBS kanalının iki dizisi Miracle Workers ve The Last O.G.'ye yeni sezon onayı geldi. Böylece Miracle Workers ikinci, The Last O.G. ise üçüncü sezon onayını aldı.

Harry Potter film serisiyle tanınan Daniel Radcliffe'in ve usta aktör Steve Buscemi'nin başrolünde olduğu Miracle Workers, Şubat ayında yedi bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelmişti. Antoloji özelliğindeki komedi dizisinin yapımcılığını Saturday Night Live'ın patronu Lorne Michaels üstleniyor. 

İlk sezonu cennette kurulu bir işyeri komedisi olan Miracle Workers'ta Radcliffe dua eden insanlardan sorumlu düşük rütbeli bir meleği, Buscemi ise favori hobileriyle ilgilenmeyi tercih eden Tanrı'yı canlandırıyor. Craig bugüne kadarki en imkansız görünümlü mucizeyi gerçekleştirmek zorunda kalıyor.

İkinci sezonda dizinin ana kadrosunun korunması planlanıyor. Hikaye ise antik zamanlardaki vahşi dünyada geçecek.

10 bölümlük ikinci sezonuna devam eden The Last O.G. bir komedi-drama dizisi. Başrolünde Tracy Morgan'ın yer aldığı dizinin kadrosunda Tiffany Haddish, Cedric the Entertainer, Allen Maldonado, Ryan Gaul, Joel Marsh Garland, Gino Vento ve Taylor Mosby gibi isimler de bulunuyor.

Tray (Morgan), 15 yıl hapis yattıktan sonra cezaevinden çıkar ve eski kız arkadaşı Shay’i (Haddish) bulur. Ancak Shay artık evlidir ve iki çocuğu vardır. Tray de bununla başlayarak içeride kaldığı süre boyunca eskiden tanıdığı insanların ve yaşadığı yerin ne kadar değiştiğine şahit olmaya başlar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER