Netflix'in yeni uzay draması Away'in başrolü belli oldu

Netflix'in yeni uzay draması Away'in başrolü belli oldu
Netflix'in geçtiğimiz haziran ayında onay verdiği yeni uzay draması Away'in başrolü belli oldu. İki Oscar ödüllü aktris Hilary Swank kadroya katıldı.

Diziyi platform için Andrew Hinderaker, Jason Katims (Friday Night Lights, Parenthood) ve Matt Reeves (Dawn of the Planet of the Apes, Felicity) hazırlayacak. Hinderaker'ın senaryosunu yazacağı projenin hikayesi Chris Jones'un Esquire'da yayınlanan aynı isimli makalesinden esinleniyor. Dizide Mars'a yapılan ilk insanlı görev sırasındaki bir hayatta kalmanın ve aşkın hikayesi anlatılacak.

Merkezinde kızını ve kocasını bir yıl sürecek bir görev için bırakmak zorunda kalan Emma Green isimli Amerikalı bir astronot yer alacak. Green'i de Swank canlandıracak. Aktris, son olarak FX'te ekrana gelen antoloji dizisi Trust'ın ilk sezonunda yer aldı. Ayrıca TV kariyerinde Buffy the Vampire Slayer, Growing Pains ve Beverly Hills, 90210 gibi diziler de bulunuyor.

Away'in yapımcılığı Katims'in şirketi True Jack Prods., Reeves’in şirketi 6th & Idaho ve Universal TV üstlendi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER