Hulu'dan iki Marvel dizisi daha geliyor: Ghost Rider & Helstrom

Hulu'dan iki Marvel dizisi daha geliyor: Ghost Rider & Helstrom
Online yayın platformu Hulu'dan iki Marvel dizisi daha geliyor.

Ghost Rider ve Helstrom'un onay aldığı ve 2020'de ekrana geleceği açıklandı. Diziler Marvel Television ve ABC Signature Studios iş birliğiyle hazırlanacak. Marvel Television'ın başkanı Jeph Loeb iki dizide de yürütücü yapımcı olarak görev alacak.

Robbie Heyes olarak da bilinen Ghost Rider cehennem ateşi tarafından tüketiliyor ve doğaüstü bir şeytana bağlı. Texas/Meksika sınırında yaşıyor ve Rider'ı serbest bıraktığında kontrole etmekte zorlansa da karşılaştığı masumlar için intikam arayışına giriyor.

Ingrid Escajeda showrunner olarak görev alacak. ABC'de ekrana gelen Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.’da karakteri canlandıran Gabriel Luna, karakteri Hulu dizisinde de oynayacak. Ancak dizi yeni bir versiyon olacak.

Helstrom'un hikayesi ise güçlü ve gizemli bir seri katilin Daimon ve Ana Helstrom adındaki çocukları üzerine kurulu. Karmaşık bir dinamiğe sahip olan kardeşler insanlığın en kötüleriyle kendilerince savaşıyor.

Hulu, üçüncü sezon onayı verdiği Marvel's Runaways'i de yayınlıyor. Ayrıca Marvel karakterlerini barındıracak 4+1 dizilik animasyon bir dizi serisine de onay verdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER