Sony, Spider-Man evreninde geçecek bir dizi serisi için hazırlanıyor

Sony, Spider-Man evreninde geçecek bir dizi serisi için hazırlanıyor
Sony, senarist/yapımcı/yönetmen Phil Lord ve Chris Miller'la yeni bir anlaşma imzaladı. Beş yılı kapsayan mega anlaşma kapsamında ikili yeni dizi projelerini şirket için hazırlayacak.

Ulusal kanallar, kablolu kanallar ve online platformlar için olan komedi ve drama dizilerini kapsayan anlaşmaya Sony'nin kendi Marvel evreni de dahil. Şirket, Spider-Man'in yanı sıra kahramanın karşısına çıkan kötülerin, Venom'un, Morbius'un, Black Cat'in ve Silver Sable'ın da haklarına sahip. 

Şu an için Lord'un ve Miller'ın projelerinde hangi karakterleri kullanacakları belli değil. Bahsi geçen karakterlerin bir kısmı için hazırlıkları devam eden film projeleri de bulunuyor. İkili geçtiğimiz yıl vizyona giren ve Oscar ödülü kazanan filmleri Spider-Man: Into the Spider-Verse'teki karakterleri de kullanabilirler.

Phil Lord ve Chris Miller, Cloudy With a Chance of Meatballs, 21 /22 Jump Street filmlerinde de birlikte çalıştıkları 20th Century Fox'la olan anlaşmalarını Sony ile değiştirmiş oldular. TV tarafında ise Last Man on Earth, Son of Zorn ve Bless the Harts gibi bazı diziler 20th Century Fox işbirliğiyle hazırlandı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER