The Twilight Zone dizisi ikinci sezon onayını aldı

The Twilight Zone dizisi ikinci sezon onayını aldı
Modern versiyonuyla ekrana geri dönen The Twilight Zone ikinci sezonunu garantiledi. CBS kanalının online yayın platformu CBS All Access'te ilk sezonuna devam eden dizi yeni sezon onayı aldı.

1 Nisan'da izleyiciyle buluşan bilim kurgu dizisinin şimdiye kadar beş bölümü yayınlandı ve sezonu 10 bölüm sürecek. Twilight Zone'un orijinal versiyonu Rod Sterling tarafından yaratılmış ve 1959-1964 yılları arasında 156 bölüm sürmüştü. Sterling senaryoya katkıda bulunmasının yanında bölümlerdeki olaylara sesiyle dahil olmuştu. Modern uyarlamanın seslendirmesini Get Out'un senaryosuyla Oscar kazanan Jordan Peele üstlendi. 

Peele uyarlamanın yapımcılarından birisi ve Simon Kinberg (Legion) ile Marco Ramirez (Marvel’s The Defenders) ona eşlik ediyor. Dizinin her bölümünde farklı bilim kurgu hikayeleri ekrana geliyor. Bölümlerin kadrosunda John Cho, Taissa Farmiga, Greg Kinnear, Kumail Nanjiani, Adam Scott, Alison Tolman, Jacob Tremblay, Sanaa Lathan, Ginnifer Goodwin ve Steven Yeun gibi isimler yer alıyor.

İkinci sezonun yayın tarihi ve bölüm sayısı henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER