Dead to Me ve The Last Summer 3 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de!

Dead to Me ve The Last Summer 3 Mayıs'ta Netflix Türkiye'de!
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Whindersson Nunes: Adulto (29/4/2019) 
Brezilyalı YouTube fenomeni Whindersson Nunes, bir dizi eğlenceli hikâye ve tuhaf şarkıyla, sıfırdan başladığı günleri anımsıyor.

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward (30/4/2019) 
Kara mizahın ustalarından Anthony Jeselnik, yepyeni bir stand-up gösterisiyle sevenleriyle buluşuyor.


Ingress: The Animation (30/4/2019) 
Karoru'nun oldukça sıradan bir hayatı vardır. Ama tüylü bir oyuncak ayı olan sevimli derecede tembel oda arkadaşı Rilakkuma hayatına neşe katar.Baki: 2. Kısım  (30/4/2019) 
Kendisi de bir hükümlü olan ödül avcısı Biscuit Oliva, kaçan mahkûmları yakalamak ve onların karmaşa çıkarmasını engellemek üzere Tokyo'ya çağrılır.

Knock Down The House (1/5/2019)
2018 Kongre seçimlerinde büyük kaynaklara sahip siyasetçilere kafa tutan Alexandria Ocasio-Cortez ve diğer üç kararlı kadının yaşadıklarına yakından bakın.


Undercover (3/5/2019)
Hollanda-Belçika sınırında lüks içinde yaşayan önemli bir ecstasy üreticisi, iki gizli polis operasyonuyla ilgilenmeye başlayınca büyük değişiklikler yaşar.


Flinch (3/5/2019)
Bu yarışmada korkutucu ve rahatsız edici olaylarla yüzleşen yarışmacıların irkilmemesi gerekiyor. İrkilmek, acı verici sonuçlara katlanmak demek.Dead to Me (3/5/2019)
Bu kara komedi dizisinde, daima gergin olan dul bir kadın ile şoke edici bir sır saklayan özgür ruhlu bir kadının arasında güçlü bir arkadaşlık filizlenir.Tuca & Bertie (3/5/2019)
Bu animasyon komedide biri tasasız bir tukan, diğeri vesveseli bir ötücü kuş olan ve aynı apartmanda yaşayan iki kuş kadın yaşamlarını paylaşıyor.


Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (3/5/2019)
Bekâr anne Liz, Ted Bundy'ye âşık olur ve Bundy'nin işlediği suçlara dair gerçeği kabullenmeyi yıllarca reddeder. Gerçek bir öyküden uyarlanan bir dram.


Despite Everything (3/5/2019)
Annelerinin ölümünün ardından şoke edici bir aile sırrını öğrenen dört kız kardeş, kendi soyağaçları hakkındaki gerçeğe ulaşmak için bir maceraya atılır.


Jo Pil-ho: The Dawning Rage (3/5/2019)
İnatçı bir iç işleri görevlisinden kaçan, yolsuzluğa bulaşmış bir polis, bir komployu çok geç olmadan çözmek için küstah bir gençle gönülsüzce iş birliği yapar.Alles ist gut (3/5/2019)
Patronunun kayınbiraderinin tecavüzüne uğrayan bir kadın, hayatını hiçbir şey olmamış gibi sürdürmeye çalışsa da geceler üzerine karabasan gibi çöker.The Last Summer (3/5/2019)
Şikagolu bir grup liseli, üniversiteye gitmeden önceki son yazlarında hayalleri, ilişkileri ve kimlikleriyle uğraşarak bir dönüşümden geçer.


All In My Family (3/5/2019)
Bu kişisel belgeselde eşcinsel yönetmen Hao Wu, partnerini ve çocuklarını Çin'deki geleneksel ailesiyle tanıştırıp tanıştırmama ikilemiyle yüzleşiyor.


Cupcake & Dino - General Services: 2. Sezon (3/5/2019)
Erkek kardeşler, hiçbir işin çok büyük, çok küçük veya çok saçma olmadığı, sınır tanımayan genel hizmetler dünyasındaki yeni maceralarla geri dönüyor.


True and the Rainbow Kingdom: Mushroom Town (3/5/2019)
İyiliksever True, kaçak bir uçan tekneden ters giden bir pijama partisine ve kendi yaş günündeki yapışkan bir karmaşaya kadar her sorunu çözebilir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER