Netflix Brezilya'da 30 yeni içeriğe onay verdiğini duyurdu

Netflix Brezilya'da 30 yeni içeriğe onay verdiğini duyurdu

Şubat 2019'da Meksika'da 50 yerli içeriğe imza atacağını duyuran Netflix'ten bir adım daha geldi. Şirket, Brezilya'da da 30 içeriğe onay verdiği. Bahsi geçen film, belgesel ve dizi içerikleri gelecek iki yıl içerisinde ekranda olacak. İçerikler gerilim, korku, romantizm, komedi, çocuk ve aile gibi pek çok türe dahil.

İçeriklerde bölgenin pek çok bilindik senaristi, yönetmeni, oyuncusu ve yapımcısı yer alacak. Bunlar arasında Maísa Silva, Larissa Manoela, Fábio Porchat, Giovanna Lancellotti, Danilo Mesquita, Thalita Rebouças, César Rodrigues, Bruno Garotti ve Leandro Neri gibi isimler bulunuyor. Çekimler Rio de Janeiro, São Paulo, Curitiba, Porto Alegre, Cimbres ve Tocantins gibi pek çok Brezilya şehrinde yapılacak.

Onay alan bazı diziler şöyle:
 
* 1980'de piyasaya çıkan çizgi roman serisi O Menino Maluquinho'nun animasyon dizi versiyonu 2021'de ekrana gelecek. Chatrone yapımcılığını üstlendi.
 
* Futebol: 15 yaşındaki iki futbol oyuncusu arasındaki gerilimli ilişkiyi konu alacak. Toró ve Pantera, ülkenin prestijli kulübü Club de Fútbol Carioca'da oynamaları için binlerce kişinin arasından seçiliyorlar. Elena Soares diziyi hazırlıyor.
 
* O Escolhido: Raphael Draccon ve Carolina Munhóz tarafından hazırlanacak bir uyarlama. Michel Tikhomiroff yönetmenliği, Paloma Bernardi ve Renan Tenca başrolü, Mixer Filmes de yapımcılığı üstlendi.
 
* Sintonia: Kondzilla, Guilherme Quintella ve Felipe Braga'nın hazırladığı dizinin yapımcılığını Losbragas üstlendi.
 
* Irmandade: Başrolü Seu Jorge ve Naruna Costa, yönetmenliği Pedro Morelli, yapımcılığı O2 üstlendi.
 
* No Tá Olhando: Komedi dizisini Daniel Rezende hazırlayacak. Victor Lamoglia, Júlia Rabello ve Kéfera Buchmann başrolü, Gullane de yapımcılığı üstlendi.

 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER