Chicago serisinin dizileri üç oyuncusunu kaybediyor

Chicago serisinin dizileri üç oyuncusunu kaybediyor
NBC'nin Chicago dizileri üç oyuncusunu kaybediyor. Jon Seda, Colin Donnell ve Norma Kuhling'in seriden ayrıldığı açıklandı. Deadline'ın haberine göre ayrılıklar hikaye gereği ve kreatif sebeplerle gerçekleşti.

Dick Wolf'un yarattığı ve yapımcısı olduğu Chicago serisi hali hazırda çarşamba günü peş peşe yayınlanan Chicago Fire, Chicago P.D., Chicago Med ve tek sezon sürüp biten Chicago Justice dizilerinden oluşuyor. Şehirden dolayı aynı evrende geçen dizilerin oyuncuları zaman zaman hikaye gereği diğer dizilere de konuk oluyorlar.

Dedektif Antonio Dawson karakterini canlandıran Seda, Fire'da oynamaya başladıktan sonra Chicago P.D.'de yer almaya başladı ve ardından Chicago Justice'a geçiş yaptı. Dizinin tek sezon sürmesinin ardından P.D.'ye dönen aktör, Med'in bazı bölümlerine konuk olarak dört dizide de yer aldı.

Başladığından beri Chicago Med'de Dr. Connor Rhodes'u canlandıran Donnell da Fire'a ve P.D.'ye dörder bölüm konuk oldu. Kuhling ise ikinci sezon finalinden beri Med'de yer alıyor ve Dr. Ava Bekker'ı canlandırıyor.

Üç oyuncu da gelecek dizi sezonuyla birlikte seride ana karakter oyuncusu olarak yer almayacaklar ama konuk olma ihtimalleri bulunuyor. NBC, birkaç hafta önce Chicago Fire'a 8. sezon, Chicago P.D.'ye 7. sezon ve Chicago Med'e 5. sezon onayını verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER