Emre Karayel, Oksimoron oyununu sahipsiz hayvanlar yararına oynayacak!

Emre Karayel, Oksimoron oyununu sahipsiz hayvanlar yararına oynayacak!
Emre Karayel, tek kişilik tiyatro oyunu ‘Oksimoron’u 22 Nisan’da Caddebostan Kültür Merkezi’nde ‘Bana Göz Kulak Ol’ derneği yararına sahneliyor. Biletleri biletix ve tiyatro gişesinde satışa  çıkan oyunun tüm geliri dernek tarafından sahipsiz hayvanların tedavi, mama,  barınma gibi  ihtiyaçlarında kullanılacak.

Özge Özder, Aslı Tandoğan, Ayça Varlıer’in öncülüğünde kurulan ve üyelerinin büyük çoğunluğu sanatçılardan oluşan Bana Göz Kulak Ol Derneği, öncülük ettiği önemli projelerle tanınıyor ve hem sahipsiz hayvanlara, hem de hayvan haklarına yönelik medyada farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

Karayel’den tek kişilik gösteri

İstanbul başta olmak üzere, Ankara, Hatay ve Antep’te sahnelenen, Emre  Karayel’in tek kişilik Oksimoron’Erkek Aklı’ adlı oyunu, farklı sahnelerde seyircisiyle buluşmaya devam ederken, gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor. Oyun, kadın ve erkeğin değişen çelişkilerini ve birbirleriyle bağlantılarını Semih’in beyninin içindeki kadın-erkek mücadelesi üzerinden anlatıyor. Robert Dubac’ın yazdığı Zeki Enes Akkan’ın uyarladığı Tatbikat Sahnesi  prodüksiyonu olan oyunu Erdal Beşikçioğlu yönetiyor.

Oksimoron nisan programı:

20-21 Nisan İstanbul  Baba Sahne
22 Nisan İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER