Hercai, en hızlı 1 milyon aboneye ulaşan dizi oldu!

Hercai, en hızlı 1 milyon aboneye ulaşan dizi oldu!
Bu hafta beşinci bölümüyle ekrana gelen Hercai, yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medyada adından sıkça söz ettirtti. İlk bölümüyle YouTube’ta 15 milyon izlenmeye ulaşan Hercai, şimdi ise en hızlı “1 milyon aboneye ulaşan” dizi olma unvanını elde etti.
 
Yayınlanan son bölümüyle Hercai’nin YouTube kanalı 1 milyon takipçiye ulaştı. Altıncı bölüm fragmanı yayınlandıktan sadece 24 saat sonra YouTube’ta 5 milyon izleme elde etti. Televizyonların sosyal medya ölçümlerini yapıp yayınlayan The WIT Raporu’na göre Twitter’da Avrupa’nın en çok yorum yapılan dizisi olmayı da başardı. Yayınlandığı her bölümle 100 binin üzerinde paylaşımla her defasında Türkiye ve Dünya gündemlerine girmeye devam ediyor.
 
Mia Yapım Banu Akdeniz’in yapımcılığını üstlendiği, “intikamdan doğan imkansız bir aşk masalı”nı konu alan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Duygu Yetiş’in paylaştığı dizinin yönetmenliğini Cem Karcı, senaryosunu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin üstleniyor.
 
Hercai her Cuma 20.00’de atv’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER