Ed Stafford: Yaban Macerası, Discovery Channel'da ekrana gelecek!

Ed Stafford: Yaban Macerası, Discovery Channel'da ekrana gelecek!
Ed Stafford birbirinden yetenekli hayatta kalma uzmanları ile mücadele ediyor. Bakalım kim kazanacak? “Ed Stafford: Yaban Macerası” 16 Nisan’dan itibaren her Salı 21:00’de Discovery Channel’da.
 
Hayatta kalma uzmanı ve araştırmacı Ed Stafford, Asya kıtasının en tehlikeli bölgelerinden kurtulmada yeryüzünün en usta uzmanlarıyla yarışıyor. Borneo'nun timsah dolu bataklıklarının birbirine girmiş vahşi ormanlarından, öldürücü kum fırtınalarının ve aşırı susuzluğun hakim olduğu Gobi Çölü’ne kadar bu bölgeler, yeryüzünde hayatta kalmanın en zor olduğu yerler. Aynı şekilde zor olan diğer bir nokta ise, Ed'in eski İngiliz deniz piyadelerine, Güney Kore özel güçlerine, dayanıklılık atletlerine ve hayatta kalma hocalarına karşı yarışıyor olması. Ed hemen hemen her yerde ve her koşulda hayatta kalmayı becerebilen biri ama olağanüstü rakipleri de hiç ondan geri kalan tipler değil. Süratin de hayatta kalmak kadar önemli olduğu bu yarışmada acaba yarışmacıların hangisi kendisini bu ölümcül koşullardan ilk kurtaracak?
 
Timsah dolu bataklıklardan kum fırtınalı çöllere, bu zorlu hayatta kalma yarışını sizce kim kazanacak? Ed Stafford: Yaban Macerası (Ed Stafford: First Man Out) 16 Nisan’dan itibaren her Salı 21:00’de Discovery Channel ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER