Disney+'tan iki dizi daha geliyor: What If & The Sandlot

Disney+'tan iki dizi daha geliyor: What If & The Sandlot
Disney'in kasım ayında yayına almaya hazırlandığı yeni online yayın platformu Disney+'ta ekrana gelmesi için iki yeni dizi projesi daha duyuruldu.

* What If: Marvel Sinematik Evreni'ndeki önemli veya yan karakterlerin yer aldığı alternatif hikayeler anlatılacak.

Animasyon türündeki dizinin seslendirme ekibinde sinema filmlerinde oynayan bazı isimlerin yer alması da bekleniyor. "Ya böyle olsaydı?" tarzındaki dizinin ilk bölümü süper asker serumunu Steve Rogers yerine Peggy Carter alsaydı neler olurdu sorusu üzerine.
 
* The Sandlot: 1993'te vizyona gelen aynı isimli filmin dizi versiyonu olacak. Filmi yazan ve yöneten David Mickey Evans, diziyi de yazacak ve yürütücü yapımcı olarak dahil olacak.

Dizinin hikayesinin 1984'te geçmesi ve filmdeki çocuk karakterleri konu alması bekleniyor. İlk The Sandlot filminin hikayesi 1962 yazında geçiyor ve beyzbol oynamakla ilgilenen çocukların bir yandan da tehditkar olarak gördükleri canavar lakaplı bir köpekle baş etmeleri üzerine kurulu. The Sandlot'un 2005 ve 2007'de iki devam filmi çekildi.

Evans birkaç ay önce hem orijinal kadroyla bir The Sandlot dizisi hazırladığını hem de 1950'lerde geçen ve The Sandlot'un öncesini anlatan bir film üzerinde çalıştığını açıkladı. Orijinal filmin kadrosunda Tom Guiry, Mike Vitar, Karen Allen, Denis Leary, James Earl Jones, Patrick Renna ve Chauncey Leopardi gibi isimler yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER