Bir Banka Soygunu Komedisi, 3 Nisan'da Zorlu Platinum Sahnesi'nde!

Bir Banka Soygunu Komedisi, 3 Nisan'da Zorlu Platinum Sahnesi'nde!
Yapımcılığını BKM'nin , uygulayıcılığını Talimhane Tiyatrosu'nun üstlendiği başrollerinde Serhat Tutumluer, Seren Şirince ve Bora Akkaş’ın yer aldığı, kapalı gişe oynayan "Bir Banka Soygunu Komedisi" 3 Nisan'da Zorlu Platinum Sahnesi'nde seyirciyle buluşmaya devam ediyor.  

Serhat Tutumluer, Seren Şirince ve Bora Akkaş'ın başarılı performansları, dansları, ve coşku dolu müzikleriyle büyük beğeni toplayan "Bir Banka Soygunu Komedisi" tiyatro severlerin yoğun ilgisini görmeye devam ediyor.
 
Üç sezon boyunca kapalı gişe oynayan "Yoldan Çıkan Oyun" ekibinin hazırladığı "Bir Banka Soygunu Komedisi" şehir bankasına emanet edilen değerli elmasın peşine düşen soyguncuların kahkaha dolu hikayesini konu alıyor.

Yönetmenliğini Lerzan Pamir'in, çevirmenliğini Mehmet Ergen'in üstlendiği, "Bir Banka Soygunu Komedisi", Zorlu Platinum Sahnesi'nde seyircisine unutulmaz bir gece vaat ediyor.  

Oyun hakkında:
Bu şehirde herkes sahtekar! Minneapolis’de hırsızlar kol geziyor.
Herkesin gözü Şehir Bankası’na emanet edilen paha biçilmez elmasta. Özellikle de hapisten kaçan azılı suçluların. Başı boş bırakılmış beceriksiz banka çalışanları, yan kesiciler ve bu karmaşanın içinden çıkan aşk hikayeleri.
 
Oyun tarihleri:
3 Nisan ZORLU PLATINUM SAHNESİ 20:30
13 Nisan CADDEBOSTAN KÜLTÜR MERKEZİ 16:00/20:30 
20 Nisan ZORLU PLATINUM SAHNESİ 20:30
20 Mayıs MEB ŞURA SALONU 21:00
21 Mayıs MEB ŞURA SALONU 21:00BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER