Nilgün Öneş, Famelog Academy’nin düzenlediği Pazar Sohbetleri’ne konuk oluyor!

Nilgün Öneş, Famelog Academy’nin düzenlediği Pazar Sohbetleri’ne konuk oluyor!
“Süper Baba”, “İkinci Bahar”, “Ihlamurlar Altında”, “Hatırla Sevgili” ve “Bu Kalp Seni Unutur Mu?” gibi TV dizilerinin ve “Güz Sancısı”, “Gölge” gibi filmlerin senaryosunu kaleme alan senarist Nilgün Öneş, Famelog Academy’nin düzenlediği Pazar Sohbetleri’ne konuk oluyor. 24 Mart Pazar günü 12.00’de Beykoz Kundura’da yer alan Famelog Academy’de gerçekleşecek “Oyuncu ve Yazar İlişkileri” başlıklı ücretsiz söyleşide Öneş, senarist ile oyuncular arasındaki önemli konulara dair deneyimlerini paylaşacak.
 
Sanat ve oyunculuk akademisi Famelog Academy, öğrencilerini birçok farklı alanda profesyonel hayata hazırlayan eğitimlerin yanı sıra kültür sanat dünyasının önemli isimleriyle Pazar Sohbetleri başlıklı bir söyleşi serisi düzenliyor.
 
Her ay düzenlenen Famelog Academy Pazar Sohbetleri’nin mart ayındaki konuğu; unutulmaz televizyon dizilerinin ve önemli sinema filmlerinin senaryosuna imza atan senarist Nilgün Öneş olacak. Öneş’in “Oyuncu ve Yazar İlişkileri” başlıklı söyleşisi, 24 Mart 2019 Pazar günü saat 12.00’de Türkiye’nin en önemli, tarihi ve artistik platosu olan Beykoz Kundura’da yer alan Famelog Academy’de gerçekleşecek. Söyleşide yazarla birlikte karakter yaratmak, oyuncunun senaryodan anlamasının gerekliliği, doğaçlama diyalogların fayda veya zararları, oyuncunun proje seçerken senaryo açısından dikkat etmesi gerekenler gibi çeşitli başlıklar üzerine konuşulacak.
 
Nilgün Öneş’in “Oyuncu ve Yazar İlişkileri” başlıklı söyleşisine ücretsiz olarak katılmak için academy@famelog.com adresine mail atılması ya da 0542 301 32 63 numaralı telefondan rezervasyon yapılması yeterli.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER