Angelina Jolie'nin The Bone Collector filminin dizi uyarlamasının hazırlıkları başladı

Angelina Jolie'nin The Bone Collector filminin dizi uyarlamasının hazırlıkları başladı
Angelina Jolie'nin 1999 yapımı The Bone Collector filminin dizi uyarlaması için hazırlıklar başladı. NBC'den pilot bölümü için onay alan projenin kadrosuna Arielle Kebbel (The Vampire Diaries, UnReal, Ballers) de dahil oldu.

Son olarak Midnight, Texas dizisinde yer alan Kebbel, pilot bölüm kanaldan resmi dizi onayı alırsa Jolie'nin filmdeki karakterini canlandıracak. İsmi "Lincoln" olarak konan dizi projesi de film gibi Jeffery Deaver'ın yazdığı kitap serisinden uyarlanıyor. Filmde Denzel Washington'ın canlandırdığı erkek başrol ise Russell Hornsby'ye emanet.

VJ Boyd ve Mark Bianculli'nin senaryosunu yazdığı dizi projesini Seth Gordon yönetecek. Adli kriminolog Lincoln Rhyme (Hornsby), Bone Collector ismiyle bilinen bir seri katilin peşindeyken ciddi yaralanmıştır. Katil yeniden ortaya çıktığında göreve çağrılır ve genç polis Amelia Sachs (Kebbel) ile ortak olur.

Sony Pictures TV, Keshet Studios ve Universal TV'nin yapımcısı olduğu Lincoln'ün kadrosunda Michael Imperioli de yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER